Miłość to uczucie, które inspiruje osobę w każdym wieku. O pierwszym miłość Napisał wiele wierszy, piosenek i nakręcił wiele filmów. Z reguły dzieci lubią oglądać takie zdjęcia, przeżywając własne, szczególne emocje. Są filmy o miłość dziecka którzy po prostu muszą oglądać nastolatków. Są to zdjęcia, które stały się klasykami w kształtowaniu relacji różnych płci, a także w sposobie dorastania dorosłych i rodziców.

Klasyczny dla młodzieży
 1. "Boom" i "Boom 2". To są najlepsze filmy o miłości dzieci i zasługują na bycie obserwowanym. Teraz prawdopodobnie nie ma dorosłego, który nie widziałby tych sensacyjnych obrazów w dzieciństwie. Skierowane są w taki sposób, że sceny pierwszego uczucia i niektóre delikatne momenty zostały nakręcone bardzo ostrożnie, ale w tym samym czasie, oczywiście. Filmy te nie zawierają wulgarnych żartów ani scen erotycznych, więc można je oglądać od 12 roku życia, gdy dziecko zainteresuje się płcią przeciwną.
 2. Fabuła jest dość prosta i może wpłynąć na każdą rodzinę. Vic - główna bohaterka filmu przenosi się z rodzicami do innego miasta, gdzie poznaje nową szkołę i zaprzyjaźnia się. Ma 13 lat i wydaje się, że cały świat stoi u jej stóp. W tym wieku po raz pierwszy zakochała się, pocałowała ją i, oczywiście, doświadczyła pierwszego rozczarowania w związku.

 3. "American Pie". To zdjęcie jest zupełnie inne w porównaniu do poprzednich. Prawdopodobnie wielu nie będzie się zgadzało z tym, że powinno się to pokazać ich dzieciom. Ale tutaj warto wspomnieć o jednym fakcie - nie ma takiego nastolatka, który nie pomyślałby o miłości i seksie. Dlatego nie należy przymykać oczu na ten problem, ale zaleca się oglądanie tej taśmy razem z dziećmi i śmiać się z zabawnych sytuacji głównych bohaterów. Obraz ten można bezpiecznie przypisać do kategorii filmów o miłości pierwszego dziecka, z łatwym dotknięciem erotyki, charakterystycznej dla amerykańskich komedii nastolatków.
 4. Taśma mówi o przyjaciołach, którzy kończą szkołę i zaczynają budować relacje z dziewczynami. Podobnie jak wszyscy nastolatkowie, marzą o bliskim związku, a jeśli im się to uda, zobacz na zdjęciu.

 5. "Nigdy nie śniłeś." To radziecki film o miłości dzieci i związku głównych bohaterów z ich rodzicami. Podobnie jak wszystkie kino w tamtych czasach, film był dość pouczający, zwłaszcza dla rodziców, którzy interweniowali w związku z nastolatkami. Sprawia, że ​​głęboko myślisz o tym, co się dzieje i za cenę, jaką może ofiarować twoja pierwsza miłość.
 6. Ten film pokazuje historię miłości chłopca i dziewczyny, której rodzice kiedyś się kochali. Z powodu problemów z dorosłymi i beznadziei, główna postać pozostanie wyłączona przez całe życie.

Oferujemy listę filmów o miłości dzieci, które zostały zaprezentowane przez zagraniczne wytwórnie filmowe:

 • "Nie poddawaj się" (2011);
 • Submarine (2010); filmy o dziecięcej liście miłosnej
 • "Piękne drzewo figowe" (2008);
 • "Angus, stringi i duże pocałunki" (2008).

Jak również najlepsze rosyjskie filmy o dziecięcej miłości, sfilmowane, gdy tylko obraz stał się klasykiem:

 • "KostyaNika. Summer Time (2006);
 • "Sto dni po dzieciństwie" (1975);
 • "Proszę was o obwinianie Klavy K. za moją śmierć" (1979);
 • School Waltz (1977);
 • "Kiedy zostanę gigantem" (1978).