Naturalną pożądliwością dla dorastających dziewcząt jest chęć wyróżnienia się. Z reguły w tym wieku środkiem do osiągnięcia celu jest makijaż, fryzura i ubranie. Jednak forma i wymagania dotyczące wyglądu wprowadzone w wielu szkołach nie pozwalają wędrować nastoletnim fantazjom i wiele dziewcząt jest zawiedzionych noszeniem spódnic, bluzek i kurtek, które im się nie podobają. W tym artykule przedstawimy mundurek szkolny w innym świetle, pokazując, że może być nie tylko poprawny i wygodny, ale także stylowy i odpowiadający najnowszym trendom mody.

Modny mundurek szkolny dla dziewczynek

W bieżącym roku 2013 projektanci zdążyli już dyktować główne trendy. Wybieramy z nich te, które będą nie tylko trafne, ale również istotne w szkole.

  1. Kolor: pastelowe kolory, czarne i niebieskie odcienie, a także tradycyjna biel.
  2. Tekstura: plisowana.
  3. Drukuj: komórka.

Korzystając z kilku trendów w tradycyjnych modelach mundurków szkolnych dla dziewcząt i bawiąc się nimi z dodatkowymi dodatkami, każda nastoletnia uczennica będzie mogła pokazać swoją indywidualność w ubraniach, a jednocześnie nie poniosą gniewu nauczycieli.

Spódnica

Kolekcje jesiennego sezonu pełne są ascetycznych ubrań, których sylwetki będą interesujące dla uczennic. Tak więc spódnica w szkolnym mundurku dla dziewcząt może być nie tylko ścisłą spódnicą ołówkową do kolan, ale również plisą o tej samej długości, kolor spódnicy jest korzystnie czarny, niebieski lub szary. Jednak plisowana beżowa spódnica może być doskonale do przyjęcia dla szkoły. Można go uzupełnić zwykłym nadrukiem, wyciszonymi tonami.

Bluzka

W modnym szkolnym mundurku dla dziewczynek będzie ciekawie wyglądać bluzka w stylu koszulki. To kolejny dowód na to, że moda powraca, ponieważ takie matki były noszone przez matki współczesnych nastolatków.

Bardziej kobiecą wersją bluzki będą modele z rękawami latarek lub krawaty na szyi w formie kokardki. Taki trend, jak obfitość półprzezroczystego szyfonu wykorzystywanego w bluzkach do mundurka szkolnego, nie jest potrzebny.

Sukienki

W szkolnych mundurkach dla dziewcząt, czasami są one w centrum uwagi. W 2013 roku istotne są surowe sylwetki sukienek. Jednolite sukienki są dopuszczalne do mundurków szkolnych, ale z naciskiem na kołnierz. Może mieć nietypowy kształt lub być w kontrastowym kolorze. Jeśli sukienka jest całkowicie monofoniczna i zbliżona do stylu klasycznego, uczennice mogą zwrócić uwagę na akcesoria w postaci kołnierza lub ozdoby pod kołnierzem. Z akcesoriami trzeba uważać, nie należy ich przelewać wszystkimi kolorami tęczy lub błyszczeć obfitością kamieni.

Również sukienkę w szkolnym mundurku dla dziewcząt można uzupełnić fartuchem w kontrastowym kolorze lub kamizelce.

mundurek szkolny dla dziewcząt w wieku młodzieńczym 2mundurek szkolny dla nastolatek 3mundurek szkolny dla nastoletnich dziewcząt 4
mundurek szkolny dla nastoletnich dziewcząt 5mundurek szkolny dla dziewcząt w wieku młodzieńczym 6mundurek szkolny dla nastoletnich dziewcząt 7
mundurek szkolny dla nastoletnich dziewcząt 8mundurek szkolny dla nastoletnich dziewcząt 9mundurek szkolny dla nastolatek 10