Czerwony mak od czasów starożytnych uważany był za trudną roślinę. Ludzie wierzyli, że ma on magiczne właściwości, dlatego był używany w różnych rytuałach. Są rytuały nie tylko przy użyciu kwiatów, ale także nasion i mleka. Aby wzmocnić efekt rytuału, zaleca się wzięcie rośliny uprawianej na własnej działce.

Konspiracja maków w handlu

Prosty, ale skuteczny rytuał powinien zostać wykonany na księżycu rosnącym w czwartek. Wejdź na rynek i kup 1 łyżkę. mak i chusteczka. Rozłóż chusteczkę na blacie, gdzie pracujesz, i wlej na nią nasiona. Potem dziewięć razy szeptem taki spisek do maku na szczęście:

"Kto przyjdzie do maku, kupi ode mnie cały produkt".

Konspirować nasiona każdego dnia, rozproszyć się przed miejscem handlu. Powtórz rytuał jest konieczny w okresie następnego wschodzącego księżyca.

Spisek na maku, aby usunąć przeciwnika

Użycie magicznego rytuału jest konieczne tylko wtedy, gdy istnieją dowody na to, że kochanka nadal istnieje. Na rozwijającym się księżycu zaleca się zwrócić się do niej i poprosić o pomoc w realizacji ceremonii. Umieść mak w białej torebce, trzymaj w rękach i patrz na księżyc. Podczas tego powiedzmy taki wątek:

"Mak jest szary, smaczny, smakuje dla ptaków, a ja jestem czerwoną dziewicą, młodą i wesołą, dostojną, dla wszystkich facetów, których można dotknąć.

Jak ptaki, nie jadłabym niczego poza makiem, więc mój kochanek byłby tylko ze mną! Tak jak ptaki codziennie szukały maków, więc mój ukochany by mnie szukał.

Jeśli chodzi o ptaki, nie byłoby lepszego traktowania, więc nie byłoby nikogo, kto byłby bardziej drogi niż mój ukochany, nawet gdyby cenił mnie, ceniony i ceniony, nie dotknął mojej duszy.

Niewolnik Boga (imię), usłysz moje słowa. Obym ja, sługa Boży (imię), był dla ciebie pożądany jako mak dla ptaków. Amen. "

Konspirowane nasiona umieszczają rzeczy, które lubisz, na przykład w portfelu, kieszeniach, samochodzie itp.

Spisek na maku dla pieniędzy

Kolejny rytuał wykorzystujący nasiona rośliny pomoże przyciągnąć przepływ gotówki. Rozłóż na stole zieloną tkaninę i narysuj na niej kółko z nowym mydłem. Umieść mak na środku i narysuj krzyż na ziarnie swoim palcem serdecznym. W trakcie tego przeczytaj następujący spisek maków:

spisek na mak w handlu

"Na morzu, na oceanie jest jedna wyspa. Na wyspie jest ląd. Jest tam Pan Bóg, Matka Boga i ja. Podejdę do nich bliżej, pokłonię im niższy. Matko Boża, żyłeś na ziemi, wziąłeś chleb w swoje ręce, zapłaciłeś chlebem za pieniądze, nosiłeś pieniądze w portfelu. Bez pieniędzy nie będzie żywności, ubrania nie będą tkane, świece kościoły nie sprzeda. Niech Bóg mnie błogosławi, tak jak mak na tym szaliku, tyle pieniędzy w moim portfelu. Niech tak będzie! "

Następnie włóż niewielką ilość ziaren do portfela, a resztę wylej krzyżem do łazienki, do której musisz nalać ciepłej wody. Wprowadź wodę siedem razy i powtórz wątek. Następnie usiądź w wodzie przez jakiś czas i wyobraź sobie, jak zwiększa się dochód i sytuacja finansowa.