Magia miłości jest najbardziej popularna, ponieważ trudno spotkać dziewczynę, która nie chce żyć szczęśliwie z godnym mężczyzną. Istnieje wiele różnych rytuałów, które pomagają przyciągnąć bratnią duszę, poprawić postawę pary, odzyskać dawną pasję i poradzić sobie z różnymi problemami.

Spisek, aby przyciągnąć miłość

Od najdawniejszych czasów dziewczyny używały magii, aby poradzić sobie z różnymi problemami życia osobistego. Aby upewnić się, że rytuały nie zaszkodzą, należy je wykonać zgodnie z wszelkimi magicznymi zasadami. Czytając silny wątek miłości, ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami wyraźnie, ponieważ w przeciwnym razie może nie tylko działać, ale także powodować negatywne konsekwencje. Aby uzyskać rezultat, ważne jest, aby wierzyć w wynik i nie zapominać o przestrzeganiu sakramentu.

Spisek, by pokochać jej męża

W wielu parach z czasem uczucia maleją, co powoduje wiele problemów, a nawet rozstanie. W takich sytuacjach wiele kobiet korzysta z magicznej pomocy. Rytuał Vanga jest popularny, co odbywa się w niedzielę. Przygotuj się świeca kościelna i zdjęcie wybranego. Stań przy otwartym oknie z płonącą świecą. Powoli i wyraźnie opowiadaj silną konspirację, by kochać męża dziewięć razy, a następnie, kapiąc na zdjęcie woskiem i schowaj ją pod poduszką. Powtórz wszystko przez dziewięć nocy w niedzielę. Ukryj zdjęcie w tajnym miejscu.

"Ciemny świt wstał, moc z nią przyszła do mnie. Zstąpiła ciemność, strach przed śmiercią z bagien umarłych i studnie zepsutych, aż do progu razluchnitsa upadł. Moje mocne słowo pójdzie, moje mocne słowo, nie przez drzwi, nie przez bramę, ale przez ścieżki ukryte, dziury ciemne. Beze mnie nie możesz spać, tęsknić za mną, pamiętam, łzy wytrzepują. Wstajesz rano i wychodzisz poza próg, znajdziesz mnie w naszym domu. Zmieniasz orientację, a ona, jak straszny sen, zapomnisz. Siła i miłość zawsze przychodzą do mnie! Amen! "

spisek dla miłości

Spisek, by pokochać mężczyznę na odległość

Są chwile, kiedy człowiek, którego lubisz, jest z daleka i nie można zdobyć jego serca w prawdziwym życiu. Aby konspirować dla miłości mężczyzny, powinno być przynajmniej jedno spotkanie lub rozmowa przez telefon, ponieważ bez niego może nie działać. Równie ważna jest wiara w realizację planu, a jeśli nie skupisz się na celu, nic się nie stanie. Przedstawiony rytuał pomoże, gdy kochankowie będą musieli się rozstać, aby uniknąć pokus i kłótni o drobiazgi.

Aby przeczytać fabułę dla miłości, musisz przygotować czerwoną świecę, cukier, sól i domową torbę z naturalnej materii, na której musisz wpisać imię swojego kochanka. Sól w prawej dłoni i cukier po lewej. Równocześnie, wlewaj ślady na stole z różnych stron do środka, powtarzając trzykrotnie fabułę. Na końcu ścieżki musi się łączyć. Muszą być wymieszane i włożyć wszystko do torby. Zostaw to pod poduszką, aw ciągu dnia zawsze nosić ze sobą. Taki rytuał uratuje uczucia i przyspieszy spotkanie.

spisek o miłości1

Spisek dla ubywającego księżyca, by go pokochać

Ponieważ energia gasnącego księżyca jest niszczycielska, w tym okresie odbywają się rytuały, aby wyjąć mężczyznę z innych związków lub pozbyć się swojej kochanki. Wychodząc z faktu, że cel rytuału jest negatywny, zwyczajowo odnosić się do czarnej magii, więc ważne jest, aby wiedzieć o możliwych konsekwencjach. Mroczne zaklęcia miłosne mogą zmienić charakter osoby, powodować problemy ze zdrowiem i psychiką, prowadzić do bezsenności, wyczerpania energii i tak dalej. Ponadto, ze strony zakochanych, może być niesmak wobec wykonawcy rytuału.

Do rytuału konieczne jest przygotowanie zdjęcia kochanka, igły i trzech czerwonych świec z kościoła. Powinno zacząć się o północy. Zapal świeczki na parapecie i stań tak, aby patrzeć na księżyc. Zrób zdjęcie wybranego i patrząc na niego, a następnie na satelitę Ziemi, wypowiedz trzykrotnie fabułę. "Ponieważ księżyc kocha noc i nie rozpoczyna się bez niej, tak ty, sługa Boży (imię wybranego), tylko ja (moje imię), mój księżyc, kochany, tylko ze mną, nie chodził do nikogo innego".

Następnie zgaszone świece, roztopić wosk ze zdjęciem swojego kochanka i przyciągnąć wrażenie, mówiąc: "Zamykam zamek i zabieram klucz dla siebie. Amen . " Musisz ukryć zdjęcie w sekretnym miejscu i dostać je dopiero po ślubie. Rytuał zacznie działać natychmiast po nowiu. Ważne jest, aby nikomu nie mówić o tym, aby zwrócić się do magicznej pomocy, w przeciwnym razie nie można uniknąć negatywnych konsekwencji.

spisek dla miłości

Spisek w nowiu dla miłości ludzi

Okres nowiu jest idealny dla samotnych dziewcząt, które marzą o spotkaniu z bratnią duszą. Najlepiej jest przeprowadzać rytuały w dni kobiet: w środę, piątek i sobotę. Nowe spiski miłosne pomagają ujawnić ich kobiecą energię, która przyciągnie męskich przedstawicieli. Prezentowany rytuał musi być nagi.

Przed lustrem połóż pojemnik z wodą i napełnij go olejem różanym z płatkami róż. Następnie zapal świecę czerwoną lub różową i opowiedz fabułę. Oglądając w lustrze, weź wodę, a następnie umyj klamkę od zewnątrz i posyp próg. Umieść pojemnik z wodą pod łóżkiem. Jeśli rytuał zostanie przeprowadzony prawidłowo, możesz liczyć na spotkanie ukochanego przez miesiąc.

spisek z miłością3

Spisek miłości do pełni księżyca

Rytuał przedstawiony poniżej można nazwać uniwersalnym, ponieważ pomoże pojedynczym ludziom znaleźć bratnią duszę, a ludzie w parze wzmocnią swoje uczucia. Możesz go używać dla dziewczyn, które marzą o pójściu pod koronę. Taki spisek dla miłości jest skuteczny, ponieważ należy go czytać podczas pełni księżyca, kiedy cała moc satelity Ziemi zostanie umieszczona w rytuale, zwiększając jego skuteczność.

Dla przedstawionego rytuału przygotuj świętą wodę lub przynajmniej wodę źródlaną. Dokładnie o północy, weź szklankę wody i przeczytaj spisek miłosny trzy razy. Ważne jest, aby inwestować w każde słowo, pragnienie, aby stać się szczęśliwym. Gdy tekst jest wymawiany, należy wypić całą wodę i wkrótce będzie można zobaczyć rezultat, w jaki sposób poprawi się relacja z ukochaną.

spisek z miłością4

Spisek, by pokochać rosnący księżyc

Okres wzrostu Księżyca uważany jest za najbardziej odpowiedni do wykonywania rytuałów miłosnych, ponieważ wraz z satelitą Ziemi uczucia będą rosły. Umieść kawałek białego chleba przy oknie, aby padło na niego światło niebiańskiego światła. Wizualizuj swój cel, a następnie przeczytaj fabułę wzajemna miłość . Po tym zostaw chleb na parapecie, a rano zjedz go na pusty żołądek i najlepiej przed wschodem słońca. Rite pomoże odnaleźć twoją miłość i stać się szczęśliwszymi.

"W czystym polu, na szerokim polu, dziewica stoi sama, trzyma w koszyku dużo chleba. Kto spróbuje chleba od tej dziewicy, że na zawsze odziedziczy miłość dla siebie. Ja, sługa Boży (imię), znajdę te chleby, sam jem chleb i na zawsze znajdę pomoc miłości. Przyciągnę ludzi na północ, przyciągną ludzi z zachodu, przyciągną ludzi z południa i wschodu, przyciągną ludzi zewsząd. Młody księżyc będzie moim pomocnikiem, będzie to moja siostra i mój asystent. Tak, jak to się mówi, tak się stanie. Amen. Amen. Amen. "

Spójrz na miłość do prezentu

Jeśli nadchodzą święta, możesz użyć tego do wzmocnienia uczuć i poprawy relacji. Aby stworzyć zaklęcie miłosne, musisz przygotować trzy świece kościelne, dwie z nich umieścić na jednej linii, a trzecią wyżej, aby utworzyć trójkąt. Na środku włóż prezent i przykryj go obiema rękami. Zamknij oczy i wyobraź sobie swojego wybranego, dla którego przeznaczony jest prezent.

spisek dla miłości

"Kupcy idą po drugiej stronie, nie transportują towarów, nie słodkie wina, nie lśniące kamienie, nie cienkie tkaniny, nie patyki, nie żużel i prezenty dla króla. Więc jestem sługą Boga (imię), idę z darem, ale nie dam go za darmo! Ani za złoto, ani za słowo, ani za spojrzenie, ani za pozdrowienia - będę dawał i dawał miłość, oddam się za sługę Boga (imię człowieka), aby nie zapomnieć, stracić i nie dać ani mojego daru ani mnie , Amen! "

Powoli i wyraźnie odczytaj fabułę. Następnie wymyśl świece, zaczynając od prawej krawędzi, mówiąc: "Nie musisz czekać na prezent za nagrodę" . Zaleca się powiązanie świec ze złotym łańcuchem i schowanie ich. Zauroczony prezent może być użyty zgodnie z jego przeznaczeniem. Kiedy rytuał zacznie działać, łańcuch musi być noszony, a świece powinny być umieszczone w widocznym miejscu.

Spisek na szpilkę do kochania

Taki prosty i dostępny przedmiot jak szpilka jest szeroko wykorzystywany do celów magicznych do wykonywania różnych rytuałów. Najsilniejszy spisek do miłości polega na czytaniu tylko na nowej szpilce, tak aby nie było na niej żadnych śladów energii. Przedstawiony rytuał jest używany, gdy zmysły są zimne. Weź miskę białego i wlej garść soli, cukru i ryżu. Wymieszaj i włóż szpilkę do powstałej mieszaniny, zalej ją wodą święconą, informując o działce. Następnie przypnij go do koszuli wybranej. Ważne jest, aby go nie znalazł i nie zdjął.

spisek z miłością 5

Fabuła miłości do wody

Woda jest jednym z podstawowych elementów, więc uważa się, że jest święta i ma ogromną energię. Love spiski w domu powinny być wymawiane na oczyszczonej cieczy, dla której należy przeczytać nad nią modlitwę, trzymając zapaloną świecę w dłoniach. Wykonuj rytuały częściej na rosnącym Księżycu, ponieważ wraz z nim rosną uczucia wybranego.

Przedstawiony wątek miłości pomoże przywrócić utracone uczucia i ustanowić związki w parach. Przeczytaj, że jest to konieczne w każdej nieparzystej dacie miesiąca. Aby wziąć udział w rytuale, idź do kościoła, uwielbiaj ikony i czytaj modlitwę, a idąc, kup największą świecę i poświęć ją wodzie. Aby przeprowadzić rytuał następuje po zachodzie słońca w całkowitej samotności.

silny wątek miłości

Połóż zapaloną świecę przed sobą i trzymaj w prawej ręce dowolny przedmiot wybranego, aw drugim szklankę z oczyszczoną wodą. Trzy razy powtarzaj fabułę, a następnie spójrz na ogień i wyobraź sobie obraz wybranego i pomyśl o uczuciach. Gdy świeca sama zgaśnie, połóż na szklance kawałek białego chleba i połóż to co znajduje się obok ciebie. Rano, kropią rozlaną wodę na ubrania wybranego.

Tekst konspiracji brzmi następująco: "Mówię o czystości niebiańskiej mocy w tej wodzie i proszę, Panie Jezu Chryste, wysłuchaj mojej modlitwy, bo nie kieruję moim własnym interesem, ale miłością, bo nie wiem, czym jest pokój bez sługi Bożego (imię). Przyjmijcie wodę moją prośbę i stopcie lód w sercu sługi Bożego (imię) i wskrzeszcie jego serce Światłością Pana, i obudzcie się w sługi Boga (imię) miłości mojej, sługi Bożego (imię) ".