Od czasów starożytnych ludzie stosowali różne rysunki, które były przeznaczone do komunikacji z innym światem. Od ponad dekady tatuaże są używane przeciwko złemu oku i zepsuciu, które można zastosować do dowolnej części ciała. Przy wyborze rysunku ważne jest, aby skupić się nie tylko na jego pięknie, ale także na jego znaczeniu, a także na własnych uczuciach.

Tatuaż-amulet od złego oka i zepsucia

Istnieje wiele rysunków, ale wśród nich możesz wybrać kilka najbardziej popularnych opcji:

  1. Runy . Istnieją różne kombinacje mające na celu zwalczanie negatywnej energii. Ponieważ runy mają bardzo dużą siłę, najlepiej najpierw narysować je na ciele piórem i ocenić ich uczucia.
  2. Krzyż . Ta figura jest symbolem życia wiecznego. Krzyż pozwala nie tylko być osłonięty przed negatywem, ale także przyciąga szczęście . Najlepiej stosować go na grzbiecie lub obszarze serca.
  3. Eye of Horus . Taki tatuaż ze złego oka stał się popularny od czasów starożytnego Egiptu. Istnieją różne opcje rysowania, które pozwalają wybrać amulet od awarii, chorób i innych problemów. Warto zauważyć, że energia tatuażu znika, jeśli dana osoba popełnia złe uczynki.
  4. Igdrasil (drzewo świata) . Jest to symbol starożytnych Celtów, który uosabia początek początków. Rysunek pomaga chronić się przed różnymi chorobami, a także przyciąga szczęście. Jeśli zastosujesz go na kończynach górnych, tatuaż będzie chronił, a jeśli na nogach i plecach, to przyciągnie szczęście.
  5. Łapacz snów . Popularny symbol Indian amerykańskich, który chroni przed złymi snami i chroni przed złymi duchami. Jeśli dodasz pająka do zdjęcia, możesz zabezpieczyć się przed chorobą.
  6. Słońce jest czarne . Chcesz uzyskać ochronę przed złym okiem, a następnie wybierz ten tatuaż, który ma niesamowitą energię. Postać chroni przed wszelkimi przejawami czarnej magii i różnymi negatywami.