Zwykle w życiu iw Internecie przywództwo z inicjatywy randek jest utrzymywane z ufnością przez mężczyzn. Jednak teraz kobiety stają się coraz bardziej rozluźnione, w wyniku czego znajomy, związany przez dziewczynę, nie jest już czymś rzadkim. A jednak zawsze chcesz być oryginalny i nieprzewidywalny - najlepiej, aby był wyraźnie zamanifestowany, zaczynając od pierwszej frazy na randki.

Najlepsze zwroty na spotkanie z facetem

Nawet jeśli dziewczyna przejmie inicjatywę w swoich rękach, nie zapomnij o wrażliwości i ostrożności. Pierwsze zwroty randek w Internecie nie powinny być uciążliwe ani zbyt szczere - nie zapominaj, że wszystko powinno być w umiarkowaniu. Możesz użyć humoru w swojej wiadomości, pytanie na dowolny element kwestionariusza, ale nie próbuj narzucać relacji (zwroty takie jak "Cześć, moje nowe życie osobiste!"). Rozważmy więc kilka akceptowalnych opcji:

  1. "Cześć! Na twoim zdjęciu zobaczyłem oszałamiająco piękne morze ... To tam jest? ".
  2. "Napisałeś, że słuchasz pewnej grupy. Czy zdarza Ci się mieć ich albumy na kasetach z taśmą? Zbieram. "
  3. "Czy kiedykolwiek spotkałeś Internet z naprawdę interesującą dziewczyną?".
  4. "W twoim kwestionariuszu napisano, że słuchasz pewnej grupy. Prawdopodobnie przekroczymy ich koncert w najbliższy piątek! Pojedziesz tam? "
  5. "Masz bardzo znajomą twarz ... nie przyszłaś na imprezę w klubie nocnym" ... "w zeszły piątek? Byłem tam. "

Przede wszystkim zwroty do znajomości z mężczyzną powinny być umiarkowanie oryginalne i, co najważniejsze, nie do końca podobne do flirtu męskiego. Ten facet może sobie pozwolić na zwrot "zadzwoń po karetkę!" Właśnie zostałem postrzelony przez Kupidyna "i nie nadaje się dla dziewczyny. Człowiek z natury zawsze jest zwycięzcą, a jeśli poddajesz się bez walki, natychmiast straci wszystkie zainteresowanie.

Oryginalne zwroty do randek

Podoba się lub nie, najważniejsze w takich randkach są zdjęcia. Jeśli masz okazję zrobić profesjonalną sesję zdjęciową w pięknych, ale nie otwartych ubraniach, skorzystaj z tej okazji! Jeśli wystawisz piękne zdjęcia, wyrażenia na randki w najlepsze zwroty na randki sieci już odgrywają rolę drugorzędną. Jeśli masz 100% pewności co do swoich zdjęć, możesz sobie pozwolić na następujące zwroty dotyczące randek w Internecie:

  1. "Posłuchajcie kobiety i postępujcie odwrotnie! Więc nie chcę, żebyś się ze mną zapoznał.
  2. "Cześć. Dzień jest dzisiaj tak dobry. Chcę kogoś poprawić. Może ty? ".
  3. "Człowiek jest pilnie potrzebny, aby pójść do kina! Czy nie jesteś zainteresowany pracą? "

Zapewniamy, profesjonalne zdjęcia zrobią wszystko za Ciebie. Jeśli u mężczyzn cenimy charyzmę, to najpierw patrzą na zewnątrz.