Wiele kobiet w ich życiu przynajmniej raz spotkało się z dziwnym i nieprzyzwoitym zachowaniem ze strony mężczyzn. Należy zauważyć, że ta niezręczna sytuacja z reguły pojawiła się w transporcie publicznym. Frotteryzm to powszechne odchylenie seksualne (odchylenie). Porozmawiamy o tym dzisiaj.

Gdzie i kiedy

Frotteryzm jest odchyleniem w zachowaniach seksualnych, w których pobudzenie i satysfakcja są osiągane poprzez pocieranie narządów płciowych na częściach ciała osoby postronnej. Często rozwija się w naśladownictwo stosunku płciowego, a nawet może prowadzić do wytrysku. Często osoba, która to robi, eksponuje swoje genitalia. Jednak w większości przypadków robi to poprzez odzież. Możesz uważać to odchylenie za swego rodzaju ekshibicjonizm. Ta ostatnia z kolei pragnie pokazać publiczności swoje genitalia. Ekshibicjoniści za swoje "wyczyny" z reguły wybierają place, parki i zatłoczone postoje. Jeśli przed tobą był mężczyzna z szeroko otwartym płaszczem, pod którym ukryta była jego nagość, po prostu odwróć się i cofnij. Im mniej emocji pokazujesz, tym mniej ma szans na cieszenie się z jego działań.

Gdzie mogę znaleźć podobne zjawisko? Oczywiście w transporcie publicznym, w godzinach szczytu. Metro, frothter bus (angażujący się w frotteizm) działa w tłumie, wybiera duży tłum ludzi. Ukradkiem zbliża się do atrakcyjnego obiektu, zaczyna zbliżać się do niego. Osoba popełnia ruchy seksualne podczas ruchu. To przyczynia się do tego, że ofiara pacyfikmu nie może od razu zrozumieć, co się dzieje. On ociera się o przedmiot swoich pragnień, fantazjuje, eksponuje swój narząd płciowy.

Zewnętrznie człowiek jest niczym niezwykłym. Co więcej, podczas wprowadzania odchyleń pozostaje niezakłócony, spokojny, jakby nic się nie wydarzyło. Jeśli jednak okaże się gwałtowna reakcja, agresja, przestraszy się i zacznie biec.

Przyczyny

Przyczyną takiego odchylenia jest zaburzenie psychiczne na tle nieudanego życia seksualnego. Poniższe może prowadzić do tego ostatniego:

 • brak doświadczenia seksualnego, trudności w związku;
 • problemy rozwoju fizycznego;
 • późne lub niewłaściwe dojrzewanie płciowe;
 • stereotypy, które pojawiły się w okresie dojrzewania. Nastolatek, który łatwo się pobudza, może reagować z erekcją na dotykanie kobiecego ciała w tłumie;
 • cechy edukacji;
 • uraz psychiczny w dzieciństwie;
 • nadpobudliwość, nienasycenie płciowe;
 • fetyszyzm (odzież, części kobiece ciała);
 • brak uwagi ze strony płci przeciwnej.
Uciekać

Jeśli wdasz się w tak nieprzyjemną historię w transporcie publicznym, lepiej postępować w następujący sposób:

 • przede wszystkim nie panikuj;
 • agresja z twojej strony może być postrzegana jako "bagnety" - nie wiesz, jaka jest ta osoba;
 • Frotteryzm w metrze
 • opuścić swoje miejsce w ten sam niewzruszony sposób lub wysiąść z transportu na najbliższym przystanku.

Być w takiej niezręcznej sytuacji może każda kobieta. Czy powinienem zwrócić na siebie uwagę, gdy już chcę upaść na ziemię? Układanie sceny z histerią nie ma sensu - nie poprawia już tego, co się dzieje. Ponadto powinieneś zrozumieć, że masz niezdrową osobę. Dla niektórych wydaje się to oburzające, ale okazuj współczucie i litość. Po prostu ukryj się w tłumie pasażerów bez zbytniego zamieszania.

Tak czy inaczej, frotteizm jest najłagodniejszym i najbardziej nieistotnym ze wszystkich istniejących odchyleń seksualnych.