Pełna nazwa PBC 20 na odchudzanie oznacza "profesjonalny bloker kalorii". A cyfra "20" zawiera informacje o twórcach: ci ludzie mają nieco ponad 20 lat. Dietetycy, endokrynolodzy i specjaliści innych kategorii pracowali nad jego rozwojem, którzy przynieśli zasadniczo nowe środki zdolne do przywrócenia metabolizm .

Pigułki na odchudzanie 20

Producenci twierdzą, że nawet dzieci mogą przyjmować lek, ponieważ nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i nie mają skutków ubocznych. Bloker kalorii PBK 20 zawiera celulozę z pestek dyni, witamin i minerałów, sorbentów naturalnych i sibutraminy - substancji, która blokuje proces zwiększania podskórnej tkanki tłuszczowej. Z głównych właściwości leku można zidentyfikować:

  • zdolność zmniejszania apetytu;
  • spowolnić wchłanianie pokarmów o wysokiej zawartości węglowodanów;
  • zapewniają wczesne uczucie sytości i przedłużają uczucie sytości przez długi czas, zwiększając w ten sposób odstęp między posiłkami;
  • zmniejszyć poziom "złego" cholesterolu we krwi.

Lek ma postać proszku, który należy rozpuścić w wodzie przed przyjęciem. Ci, którzy są zainteresowani tym, jak wziąć PBC 20, powinni odpowiedzieć, że pojedyncza dawka 5 gramów, a dzień powinien być spożywany 15 gramów, podzielony na trzy posiłki i picie przed jedzeniem, rozcieńczając w szklance wody. Ale nawet prawidłowo biorąc PBC 20 - jak napisano w instrukcji, można schudnąć tylko wtedy, gdy kaloryczna zawartość diety jest zmniejszona, a aktywność motoryczna wzrasta. Sam w sobie, z problemem nadwagi, nie może sobie z tym poradzić. Osoba musi podjąć decyzję, że musi coś zmienić w swoim życiu, a bloker kalorii pomoże mu w tym. Oczywiście musisz zacząć od zasilania, a następnie podłączyć fizyczne obciążenia - trening cardio i ćwiczenia zaprojektowane do pompowania mięśni.

pbk 20 jak wziąć