Korzystanie z łodzi podwodnej pszczoły nie jest już nowością, chociaż ci, którzy słyszą o niej po raz pierwszy, są z pewnością zaskoczeni. Faktem jest, że pod-zmarłe są ciałami martwych pszczół. Według doświadczonych pszczelarzy pasieka jest produkcją wolną od odpadów, a wszystko, co tylko się na niej pojawia, może przynieść korzyść osobie. Pushory pszczele do utraty wagi zaczęły być wykorzystywane przez przypadek - po prostu wywar lub nalewkę choroby, ludzie zauważyli zmiany na figurze.

Beespine w medycynie ludowej

Pszczoły żyją bardzo mało, w ciepłych okresach około miesiąca, w zimnie trochę więcej, ale takie surowce jak przegrzebek w pasiece są zawsze.Ten niezwykły produkt ma wszystkie właściwości lecznicze miodu, który jest w stanie rozproszyć metabolizm i korzystnie wpływać na organizm ludzki. Najczęściej sugeruje się, aby stosować go osoby cierpiące na choroby takie jak przewlekłe choroby płuc, gruczolak prostaty, choroby wątroby, problemy z funkcjonowaniem przewodu pokarmowego, choroby układu mięśniowego, a nawet ośrodkowy układ nerwowy.

Primor pszczoły nie ma przeciwwskazań, z wyjątkiem przypadków indywidualnej nietolerancji.

Zastosowanie pszczelnika w nalewce:

Zamiast kupować tajemniczy ekstrakt z wiesiołka, możesz przygotować mieszankę naturalnych surowców. Jest to bardzo proste i co najważniejsze - wiesz na pewno, że jest to produkt naturalny.

Nie ma nic prostszego niż gotowanie okrętu podwodnego w termosie. Wieczorem wlej łyżkę surowca ze szklanką wrzącej wody - a do rana napar jest gotowy! Przenieś to na pół filiżanki na pusty żołądek rano.

Ta infuzja będzie musiała gotować prawie codziennie. Aby utrzymać lek dłużej, musisz podać napar alkoholu. Weź pojemnik, włóż zamiennik i napełnij go wódką, Pszczelarstwo w medycynie ludowej aby ciecz była 3 cm powyżej poziomu surowca, nalegaj 2 tygodnie w ciemnym miejscu, od czasu do czasu trzęsąc. Jednak roztwór alkoholu w środku nie może być brany pod uwagę, nadaje się tylko do zewnętrznego spożycia.

Ponadto można zrobić wywar z łodzi podwodnej pszczół. Łyżka półproduktów pół godziny gotujemy w 2 szklankach wody. Fajnie, odcedź - i gotowe. Weź łyżkę stołową przed posiłkami.

Kupony na odchudzanie pozwalają stracić 3-4 kg miesięcznie, pod warunkiem, że nie przejadacie się i nie nadużywają słodyczy i tłuszczu. Metoda daje najlepsze wyniki w połączeniu z odpowiednim odżywianiem i sportem.