Główny wynik, że kobiety, które chcą korzystać z diety, chcą pozbyć się dodatkowych kilogramów, ale nie szkodzić ich zdrowiu. Aby rozwiązać ten problem, należy zdecydować, która dieta jest najlepsza. Po przeanalizowaniu informacji i przeczytaniu ogromnej liczby recenzji stwierdzono, że najlepszą dietą jest język angielski.

Jak to się stało?

Po wielu badaniach i eksperymentach brytyjski dietetyk przedstawił najlepszą dietę na świecie, która wzięła pod uwagę wszystkie niedociągnięcia i błędy poprzednich eksperymentów. Teoria szybko znalazła potwierdzenie w praktyce, a dieta stała się popularna na całym świecie. Wielu lekarzy zaleca stosowanie takiej diety, aby wyleczyć się z poprzednich chorób. Najważniejszą zaletą tej diety - utratę wagi bez szkody dla ich zdrowia.

Główne zasady
  1. Podstawa diety - alternacja żywności, która zawiera białka i błonnik roślinny. Dni różnią się w zależności od typu od 2 do 2.
  2. Ta dieta jest niskokaloryczna.
  3. Musisz jeść więcej niż 5 razy dziennie.
  4. Celuloza przyspiesza pracę żołądka.
  5. Brak tłuszczu jest rekompensowany przez własne rezerwy.
  6. Nie używaj cukru, zastąp go miodem lub substytutem cukru.
  7. Konieczne jest jedzenie tylko w wyznaczonym czasie i bez podjadania.
  8. Ta dieta trwa 20 dni, podczas której można stracić do 8 kg nadwagi.
Przykładowe menu dla najlepszej diety na odchudzanie

Każdego dnia żywność powinna być przyjmowana w tym samym czasie, co obudzenie w dniach 13-00, 16-00 i 19-00. Dlatego całe menu zostanie opisane na zasadzie pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego posiłku.

1 i 2 dni są uważane za rozładunek, a dieta oparta jest na mleku lub kefirze. W pierwszym i trzecim posiłku można wypić 1 szklankę mleka i zjeść kawałek chleba, najlepiej czarny, aw drugim i czwartym spożyciu tylko produkty mleczne.

3 i 4 dni to białka, menu przeznaczone na te dni jest następujące.

Pierwszym posiłkiem jest kawa, w której można włożyć mleko, ale bez cukru, a także zjeść 1 łyżeczkę masła i miodu.

Drugi posiłek - 1 szklanka bulionu mięsnego lub rybnego, a także plasterek 200 g gotowanego mięsa lub ryb, dania boczne na ten dzień - zielony groszek, chili fasola lub 150 g sałatki warzywnej plus 2 kromki chleba. Możesz wypić jeden z następujących napojów: wytrawne wino, herbatę, wywar z ziół, napój bez cukru.

Trzecią metodą jest 1 szklanka mleka lub filiżanka herbaty z 1 łyżeczką miodu.

Czwarty posiłek - możesz wybierać spośród następujących pokarmów: 2 kurze jaja; 50 g sera, mięsa, ryb; 1 szklanka kefiru; 1 kawałek chleba.

5 i 6 dni to warzywa lub węglowodany.

Pierwszy posiłek - 2 pomarańcze lub jabłka.

Drugi posiłek - przygotuj 1 talerz zupy jarzynowej, który nie powinien zawierać ziemniaków, a także sałatkę warzywną, na przykład winegret, plus 1 kromkę chleba. Deser składa się z sałatki owocowej lub musu.

Trzeci posiłek owoc , ale nie banany.

najlepsza dieta do odchudzania

Czwarty posiłek to sałatka warzywna, 1 łyżeczka miodu i 1 filiżanka herbaty.

Następnie musisz wrócić do pierwszego dnia i powtórzyć cały cykl. Jeśli trudno jest usiąść w dniach postu, można je pominąć, ale wynik nie będzie tak skuteczny.

Najlepsza dieta na tydzień

Należą do nich opcje warzywne i owocowe, a także gryka. Te diety są wykorzystywane przez dużą liczbę kobiet i są bardzo zadowolone, ponieważ udaje im się pozbyć dodatkowych kilogramów. Aby utrwalić wynik jakiejkolwiek diety, zdecydowanie należy zmienić dietę w przyszłości i oczywiście nikt nie odwołał sportu, ponieważ dobry wynik można osiągnąć jedynie poprzez połączenie tych dwóch zasad.