Dzisiaj często można usłyszeć, że polisorb podczas utraty wagi jest prawdziwym panaceum dla tych, którzy próbowali innych metod i przekonali się o niskiej skuteczności. Lek ten jest enterosorbent, który oczyszcza jelita z wszelkiego rodzaju niepotrzebnych substancji i szkodliwych związków. Na tej nieruchomości opiera się teoria odchudzania z jej pomocą.

Czy to naprawdę utrata wagi z polisorb?

Zastosowanie polisorbu do utraty wagi naprawdę daje pewne pozytywne rezultaty. Wiadomo, że przyczyną nadwagi w znacznym stopniu staje się żużel ciała, który zakłóca procesy trawienne i spowalnia metabolizm. Usunięcie niepotrzebnych połączeń z jelita, polysorb optymalnie poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Ale sam lek nie bierze udziału w metabolizmie lipidów w jakikolwiek sposób. Specjaliści od żywienia nie uznają go za panaceum, niektórzy w to wierzą placebo inni uważają, że może powodować zakłócenia w pracy jelit, wypłukując z niej użyteczne substancje. Jednak ci, którzy przyjmowali polisorb przy zrzucaniu kilogramów, mówią o tym jako o całości w pozytywny sposób, nie zauważając skutków ubocznych i dzieląc się swoimi osiągnięciami - pozbywając się co najmniej 3-5 kg ​​na tydzień.

Jak zastosować polysorb do utraty wagi?

Aby osiągnąć pozytywny efekt, musisz wiedzieć, jak używać leku. Lepiej skonsultować się z lekarzem z góry i dokładnie przestudiować instrukcję, która mówi, że polisorb jest przeciwwskazany dla osób z różnymi chorobami jelitowymi i żołądkowymi, z indywidualną nietolerancją składników.

Produkt należy stosować do ubytku masy tylko w postaci wodnej zawiesiny, mieszając proszek w przegotowanej schłodzonej wodzie. Pij roztwór przed każdym posiłkiem - na godzinę. Dozwolony dzień nie może przekraczać 4 dawek, z których każda wynosi 20 mg / kg masy ciała. Maksymalna dozwolona stawka dzienna wynosi 20 g.