Wśród innowacji, które pomagają kobietom uzyskać pożądaną formę, możemy wyróżnić najbardziej popularne i najmniej szkodliwe - spodnie do odchudzania. Jak efektywne jest używanie takich ubrań i jaki jest jego cel, nasz artykuł powie.

Zalety antycellulitowego mostu

Pierwszym jest rozróżnienie bielizna korygująca od bielizny do utraty wagi. Bielizna korekcyjna, która jest również cenna w damskiej garderobie, ma na celu jedynie dostosowanie kształtu i daje efekt kojący. W przeciwieństwie do bielizny do utraty wagi, działa znacznie szerszy, jednak nosić go przez długi czas nie powinno być.

Bryczesy do odchudzania wykonane są z kilku warstw materiału. Górną warstwą jest Lycra, która również ma efekt przeciągania, ale pod nią znajduje się warstwa powietrza, która utrzymuje temperaturę ciała, podnosząc jego właściwości podczas ruchu. Ten efekt jest podobny do sauny, poty ciała, procesy metaboliczne są intensyfikowane, co stymuluje aktywne spalanie tkanki tłuszczowej.

Bryczesy antycellulitowe do odchudzania mają wiele zalet:

  • dzięki strukturze mostu ma miejsce mikro masaż, który między innymi nadaje skórze elastyczność;
  • Bryczesy eliminują zmęczenie nóg i obrzęk, pobudzają procesy mięśniowe;
  • w udach poprawia się krążenie krwi dzięki efektowi rozgrzewającemu, który przyspiesza regenerację tkanek i umożliwia stosowanie bryczesów do utraty wagi w walce z cellulitem;
  • Bryczesy są używane w medycynie, zalecane są do rehabilitacji po zabiegu.

Ponieważ, podobnie jak spodnie - ubrania są bardzo specyficzne, nie powinny być noszone po prostu. Wielu w nadziei, że straci na wadze, nie zdejmuj bryczesów i w domu, preferując ich domowe ubranie. Jednak, aby osiągnąć najlepszy efekt, należy zwrócić uwagę na niektóre wymagania.

Kilka zasad

Po pierwsze, aby uzyskać maksymalny efekt, przed włożeniem mostu, zastosuj specjalny krem wyszczuplający lub środek antycellulitowy. Działanie sauny zapewni jej głęboką penetrację w warstwy skóry, a co za tym idzie efekt znacznie bardziej efektywny. W przypadku braku kremu, można się dogadać z rozgrzewającym masażem z rękawiczką loofah. Jednak przed założeniem mostu upewnij się, że skóra jest sucha.

Po drugie, zaleca się nie tylko chodzić po domu w takich bryczesach, ale także zakładać je podczas ćwiczeń fizycznych gdzie kupić bryczesy do utraty wagi ćwiczenia, nawet banalne czyszczenie mieszkania. W ruchu, bryczesy aktywizują działanie sauny, a wraz z nią żużle wychodzą, co gwarantuje nie tylko utratę wagi, ale także oczyszczenie.

Po trzecie, po zdjęciu bryczesów, popraw wynik pozytywny za pomocą prysznica kontrastowego i samoleczenia z umiarkowanymi ruchami.

Jakie bryczesy na odchudzanie lepiej wybrać? Aby nie tylko stracić na wadze, ale również poprawić właściwości higieniczne, eksperci doradzają, aby zwracać uwagę na mostki neoprenowe w celu zmniejszenia masy ciała. Dzięki swojej strukturze komórkowej umożliwiają skórze oddychanie, a nagromadzona wilgoć szybko odparowuje z powierzchni skóry, nie powodując podrażnień. Jednak nie zapominaj, że podczas noszenia takiego mostu nie powinieneś odczuwać dyskomfortu.