Jedna z funkcji Cypr możesz zadzwonić do możliwości dokonywania praktycznych zakupów. Wyspa zwraca szczególną uwagę na tę część infrastruktury, chociaż trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy jest korzystna zakupy na Cyprze .

Zwykle brakuje cypryjskich rynków zbytu dla wszystkich. Ale nadal kupuj dobre i niezbyt drogie rzeczy na Cyprze - zadanie jest całkiem wykonalne. Wszystko, czego potrzebujesz, to być we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

Pory roku rabaty

Dwa razy w roku na Cyprze są zniżki sezonowe:

  • od pierwszego poniedziałku lutego przez czterdzieści pięć dni;
  • od 15 lipca przez 45 dni.

Są jeszcze dwa okresy wyprzedaży: od 26 grudnia i przed Wielkanocą. Obecnie ceny można zmniejszyć o połowę, ale rabaty mogą osiągnąć 70%. Będąc na Cyprze w sezonie zniżek, zobaczysz oznaki sprzedaży nie tylko w dużych centrach handlowych, ale także w markowych sklepach.

Specyfika zakupów na Cyprze

Zamiast brakować rynków zbytu na Cyprze, wyspa jest gotowa zaoferować modom dużą sieć sklepów Grupy Ermes. Są w większości dużych miast. Główne w tej sieci można nazwać uniwersalnym sklepem DEBENHAMS, który jest reprezentowany w miastach Nikozja i Pafos , można go również znaleźć w Larnaca i Limassol . W tym sklepie istnieje szeroki wybór marek, które mogą zadowolić fashionistów: tutaj możesz kupić dżinsy z torebek Diesel i Furla. Miłośnicy bielizny mogą również znaleźć wiele pięknych i delikatnych ubrań, w tym Triumph, a także perfumy marki, kosmetyki i wiele innych rzeczy.

Trochę o Grupie Ermes

Centra handlowe DEBENHAMS sprzedają ubrania dla całej rodziny, mają damskie rzeczy, ale tutaj można również kupić ubrania dla dzieci i mężczyzn. Sklepy reprezentowane są przez ogromną liczbę marek każdego producenta - od odzieży wierzchniej po cienką pościel, a także perfum i kosmetyków marki Lancôme, Christian Dior, Clinique i innych znanych marek i marek. Oddzielne sklepy mogą się pochwalić działami żywności.

Sklepy NEXT sprzedają towary brytyjskich marek, które oferują zarówno odzież casual, jak i biznes lub wieczór.

ZAKO to sklep dla kobiet, ponieważ tutaj dostaniesz ofertę bielizny, rajstop i pończoch. Nawet w zakresie są stroje kąpielowe i ubrania do spania. Są także ozdoby i akcesoria do szycia dla rzemieślników.

Wiele towarów do ogrodu, domu lub biura, a także towarów do samochodu oferuje SUPER HOME CENTER.

Adresy punktów sprzedaży Ermes Limassol:

  • 369 28 października Avenue, 3107;
  • Arch. Makarios III Ave;
  • 9 Petros Tsiros str., 3021.

Adresy punktów sprzedaży Ermes Paphos:

  • 1 Ledas str., 8041;
  • 2 Demokracy Ave., 8028.

Adresy punktów sprzedaży Ermes Larnaka:

  • 26-28 Evanthia Pieridou str., 6022;
  • 8 Ermou Str., 6023.
Gdzie znaleźć miejsca "grzybkowe"?

Limassol to największe centrum handlowe wyspy i potwierdzenie - centrum handlowe "My Mall". Można go znaleźć na ulicy Franklin Roosevelt, to jest zachodnia strona miasta. Łatwo kupić wszystko, czego chce dusza. Jeśli lubisz brytyjskie marki, warto odwiedzić centrum handlowe Debenhams Olympia, w którym sprzedawane są tylko one. Kompleks składa się z trzech pięter, a jego zasięg jest dość duży. Dostając się tutaj w sezonie sprzedaży, siedemdziesiąt procent rabatu, można zobaczyć prawie każdy gablotę. Jeśli nie wiesz, co zabrać z Cypru , koniecznie odwiedź to centrum handlowe.

Debenhams OlympiaMy mall, ЛимассолMy mall внутри

W Nikozji na zakupy trzeba odwiedzić ulicę Lydra w starej części miasta. Strefa jest zamknięta dla ruchu kołowego, więc transport nie będzie tu również potrzebny. Niewielka liczba sklepów detalicznych koncentruje się na niewielkiej powierzchni. Tutaj znajdziesz doskonałe sklepy obuwnicze z towarami wysokiej jakości.

W Larnace na zakupy powinieneś odwiedzić ulice Zenon Kiteos i Ermou Street, które mają całą sieć sklepów.

Na zakupy w Pafos znajduje się duże centrum handlowe Kings Avenue Mall i kompleks Aquarium. Jeśli nie ma ochoty iść pieszo, możesz wziąć taksówkę. Warto również odwiedzić Ayia Napa i robić zakupy w centrum handlowym Incredible Universe.

Timinis в НикосииТорговый центр Pafos AquariumАйя-Напа, торговый центр Incredible Universe

Do sklepów, które nie są w centrum miasta, łatwo jest się dostać transport publiczny , taksówką lub wynajęty samochód . Warto, nie jest wcale drogie, ale kierowca szybko zabierze Cię na miejsce. Będąc w kompleksie handlowym lub na ulicy handlowej, będziesz musiał iść pieszo, ponieważ wszystko jest blisko.