Filmy, które zmieniają myślenie, pozwalają nieco inaczej patrzeć na świat, poszerzać granice własnej świadomości. Przynoszą nowe pomysły i czasami sprawiają, że wierzą w cud. Jeśli chcesz spędzić wieczór z korzyścią, obejrzyj film do rozwoju myślenie z pewnością będzie najlepszą opcją.

Na liście filmów, które budzą myślenie, możesz dołączyć takie filmy:

  1. "Into the Wild" . Jest to żywy i pełen emocji film o tym, jak człowiek zdecydował się rzucić wyzwanie współczesnemu społeczeństwu i opuścił zwyczajne życie wybierając wycieczkę na Alaskę. To jest głęboki film filozoficzny, który pokazuje, jak każda decyzja i każde przypadkowe spotkanie może zmienić bieg życia.
  2. "Start / Incepcja" . Ten film poszerza granice, mówi o tajnych zakamarkach świadomości, o efektach przekonań na temat życia danej osoby. A wszystko to serwowane jest w formie fascynującego, rozrywkowego filmu, który zachwycił miliony widzów.
  3. "Siedem funtów / siedem funtów" . Jeśli szukasz filmów, które rozwijają myślenie, ten film jest dla Ciebie. Mówi, jak człowiek odkupia swoją winę, robiąc dobre uczynki. Ale cena każdego z jego działań jest bardzo wysoka. To głęboki film poświęcony poświęceniu i sumieniu, który warto zobaczyć i pomyśleć.
  4. Stowarzyszenie Umarłych Poetów . Film opowiada o niezwykłym nauczycielu, który przybył do konserwatywnego amerykańskiego college'u. Osoba ta nie tylko ma niekonwencjonalny sposób myślenia, ale także uczy go, dzięki czemu jego uczniowie zmieniają swoje poglądy i opinie.
  5. "Kliknij: Z pilotem na całe życie / kliknij" . To komedia o niesamowicie głębokich akcentach. Główna postać otrzymuje pilota, dzięki któremu może przewinąć kilka chwil życia i rozszerzyć inne. Bardzo interesujące było zarządzanie życiem, dopóki nie stało się jasne, że urządzenie automatycznie zapamiętuje ustawienia i przewija Filmy rozwijające myślenie te chwile, które były kiedyś przewijane.
  6. "Fields of Darkness / Limitless" . Ten film opowiada o tym, jak człowiek może zmienić swoje życie. Główny bohater nie jest najbardziej popularnym pisarzem, który dostaje pigułki, które znacznie zwiększają aktywność mózgu.
  7. "Peaceful Warrior" . Ten film o myśleniu pokazuje, że młoda gimnastyczka, która marzy o zostaniu olimpijczykiem, spotkała się z mężczyzną, któremu udało się wyćwiczyć jego myślenie i otworzyć przed nim nowe horyzonty.

Istnieje wiele filmów, które sprawiają, że myślisz i patrzysz na życie inaczej. Ale te siedem filmów zdecydowanie wymaga specjalnego href = " https://womanuntamed.com / koncentracja uwagi / "> uwaga .