Miss Fofo to szybko rosnąca marka specjalizująca się w produkcji odzieży zimowej, a raczej kurtek i kurtek puchowych. Odważne pomysły projektantów pracujących nad kolekcjami firmy, a także biorąc pod uwagę warunki pogodowe i niskie temperatury, które często obserwujemy w naszym klimacie, sprawiają, że puchowe kurtki są szczególnie popularne.

Panno Fofo

Kurtki puchowe tego producenta są już prezentowane na wielu stronach internetowych iw sklepach offline, ale znalezienie informacji o samej firmie nie jest takie proste. Wielu interesuje przede wszystkim to, kto jest producentem marki Miss Fofo. To chińska firma, chociaż w niektórych źródłach można znaleźć wskazówkę, że kurtki puchowe są tureckie. Nie jest. Miejscem produkcji są Chiny. Nie obawiaj się jednak, kurtki puchowe tej firmy nie mają nic wspólnego z niską jakością ubrań i butów, które w latach 90-tych zaczęły masowo wchodzić na nasze rynki odzieżowe. Wszystkie modele marki są szyte w dużych zakładach przemysłowych i poddawane odpowiedniej kontroli jakości przed wprowadzeniem do sprzedaży. W marynarkach damskich Miss Fofo zastosowano nowoczesne i nowoczesne materiały, naturalny puch jest używany jako wypełniacz, a modele są wykończone niezwykle naturalnym i bardzo pięknym futrem.

Jeśli mówimy o projekcie i koncepcji produkcji, firma opiera się głównie na młodej publiczności. Wśród kurtek Miss Fofo można znaleźć bardzo ciekawe i niestandardowe modele w formie i dekorze, które natychmiast urzekają swoim wyglądem. Często można znaleźć jasne i niezwykłe szczegóły, takie jak kontrastowy pasek lub błyszczące akcesoria. Również w kolekcjach firmy znajduje się wiele puchowych kurtek i kurtek wykonanych z materiałów o jaskrawych kolorach. Chociaż firma produkuje bardziej klasyczne modele w kolorze czarnym, szarym i białym, to właśnie jasne i ekspresyjne projekty przyniosły jej sławę.

Popularne modele Miss Fofo

To nie pierwszy raz, gdy Miss Fofo wprowadziła na rynek modele, które stały się prawdziwymi bestsellerami. Ich popularność osiąga takie rozmiary, że inne firmy szyją modele bardzo podobne lub całkowicie kopiują niezapomniany projekt. Tak więc pierwszym hitem marki był puchowy płaszcz Miss Fofo z kieszenią z naturalnego futra. Takie modele są nadal aktualne. Klasyczna kurtka puchowa z tymi kieszeniami natychmiast zyskuje modny, stylowy i nieco impertynencki wygląd.

Kolejny model marki Miss Fofo był niezwykle poszukiwany przez kilka ostatnich sezonów - jest to obszerna kurtka puchowa o trapezowym kroju z dużą liczbą zapinanych na zatrzask kieszonek i bocznymi zamkami błyskawicznymi, które tworzą iluzję wielowarstwowej sukienki. Te kurtki puchowe próbowały wielu gwiazd, a zwykłe dziewczyny, które chcą wyglądać modnie i stylowo, ciągnęły za nimi.

W tym sezonie firma zwróciła szczególną uwagę na parki Miss Fofo, które są symbiozą puchowej kurtki i jesiennej wodoodpornej kurtki. Parki modelek zejdą z krawędzi naturalne futro , ozdobione ekspresyjnym wyposażeniem. Obecny w kolekcji i transformatory modelowe : całkiem możliwe jest zdjęcie paska o szerokości kilkudziesięciu centymetrów od dołu kurtki puchowej i uzyskanie stylowej i lżejszej kurtki. Inną charakterystyczną cechą kurtek puchowych panny Fofo są małe uszy, przyszyte do kaptura. Dziewczyna, ubrana w taki model, zmienia się w złośliwe piękno, które nie dotyczy zbytnio zasad mody. Kolejną "sztuczką" marki jest użycie kilku różnych rodzajów szwów w jednym modelu puchowych kurtek, a także zabawa z tomami różnych części zimowych rzeczy.

Miss fofo1Miss fofo2Miss fofo3
Panna fofo4Panna fofo5Miss fofo6
Miss fofo7Miss fofo8Miss fofo9