Imię Misha Barton nadal pojawia się w raporcie policyjnym i, jak się wydaje, winę za wszystkie uzależniające nawyki aktorki, której ona zaprzecza. Gwiazda "Lonely Hearts", jeżdżąca ciężarówką, popadła w wypadku, poinformują zagraniczne media.

Transport wypadków i ładunków

Nieprzyjemna historia przypadła 31-letniemu Misha Barton w Los Angeles w sobotę wieczorem. Aktorka, po niedawnej hospitalizacji w klinice psychiatrycznej z powodu nieodpowiedniego zachowania, postanowiła zmienić miejsce zamieszkania. Sąsiedzi spojrzeli na nią z ukosa, gdy znaleźli ją w nieodpowiedzialnym stanie na trawniku w pobliżu domu.

Misha szukał schronienia, a zatrudnianie ludzi zaczęło się ruszać. Aktorka wydzierżawił ciężarówkę, która wytrysnęła dom w West Hollywood, informuje tabloidy. Jak donosi policja, oczywiste jest, że panna Barton, która nie ma wystarczającego doświadczenia w prowadzeniu takiego pojazdu, nie obliczyła wysokości łuku i utknęła w otworze.

Актриса врезалась в жилой дом в Лос-Анджелесе

Aktorka uderzyła w dom w Los Angeles

Грузовик не проехал в арку

Ciężarówka nie wjechała w łuk

Обломки дома на машине

Fragmenty domu samochodem

Миша Бартон переезжала в новое жилище

Misha Barton przeprowadził się do nowego mieszkania

Dziwne zachowanie

Na miejscu wypadku z dziennikarzami celebrytów wyjechali. Według nich Misha była zdenerwowana, ale nie martwiła się o czyjeś domostwo, ale o osobiste rzeczy. Aktorka powtarzała bez końca:

"Wszystkie moje rzeczy są w tym samochodzie. Co powinniśmy z tym zrobić? "
Миша Бартон на месте ДТП

Mischa Barton na miejscu wypadku

фото с места ДТП Czytaj także
  • 17 celebrytów, którzy roztrwonili swoje miliony
  • Misha Barton wygrała w sądzie: sex video z udziałem aktorki jest zabronione do dystrybucji!
  • Misha Barton spotyka się z modelem milionera

Problemy z prawem

Przy okazji, w 2007 roku Barton został zatrzymany za jazdę w stanie odurzenia. Z powodu zażywania narkotyków w 2009 roku dziewczyna była w centrum rehabilitacji. Po niedawnym incydencie z hospitalizacją Misha był świadkiem picia alkoholu. Fani poważnie martwią się o aktorkę.

Миша БартонУ Миши Бартон проблемы с алкоголемзвезда