Początkowo olej z nasion rośliny ostu był stosowany w medycynie tradycyjnej, aby nie zmniejszać wagi, ale oczyszczał organizm i normalizował krew. Eksperci zalecili również obniżenie ciśnienia krwi, obniżenie poziomu cukru we krwi itp. Użycie mleka Oset z olejem do odchudzania to ostatnia innowacja, ale już udało się zebrać wiele pozytywnych informacji zwrotnych.

Skład oleju z ostu

Przydatne właściwości produktu są określone przez zawartość dużej liczby substancji czynnych, przede wszystkim witamin. Tutaj możesz znaleźć witaminy A , E, C, a także rzadziej K i F. Olej zawiera również ogromną ilość bardzo cennego pierwiastka śladowego - selenu, który jest odpowiedzialny za przyspieszanie procesów metabolicznych. Jego obecność i umożliwia wykorzystanie oleju oset Thistle do utraty wagi. Ponadto ekstrakt oleju z ostu jest źródłem tłuszczu roślinnego.

Czy nadal jest przydatne masło lub olej ostu?

To narzędzie optymalizuje przewód jelitowy. Przyjmowanie oleju pomaga przezwyciężyć sezonową awitaminozę i pomaga wchłonąć witaminy z innych produktów spożywczych, w szczególności rozpuszczalnych w tłuszczach A i E. Poprawia układ hormonalny, zwalcza zapalenie, leczy rany i owrzodzenia, ma niewielkie działanie znieczulające.

Jak wziąć olej ostu mlecznego?

Jako produkty odchudzające Olej z ostu należy przyjmować codziennie, najlepiej rano, na pusty żołądek. Śniadanie będzie nie wcześniej niż trzydzieści minut później. Wystarczy jeden deser lub pół łyżeczki dziennie. Ponieważ smak produktu może nie zadowolić wszystkich, lepiej wypić szklankę ciepłej wody bez żadnych dodatków. Dodanie oleju do żywności nie jest jednak zalecane, ponieważ może nadać określony smak.