We wschodniej części Australia , Queensland znajduje się wspaniałe miasto Mackay. Ci, którzy chcą ciszy, spokoju i inspiracji, idą do niego. McKay to prawdziwa oaza harmonii i zasobów naturalnych. Znajduje się na wybrzeżu Morza Karaibskiego, a w jego pobliżu znajduje się Wielka Granica Dzielnic, z której pochodzi wiele rzek Australii. Mackay nadaje się na wakacje dla par z dziećmi lub nowożeńców. Ma wspaniałą atmosferę spokoju, jest wiele hoteli i instytucji. Opowiedzmy więcej o tym wspaniałym mieście w Australii.

Pogoda i klimat

W Australii Mackay słynie z dość trudnych warunków pogodowych, ponieważ znajduje się na styku subtropikalnych i tropikalnych stref klimatycznych. Pora deszczowa trwa od grudnia do kwietnia, temperatura powietrza w tych miesiącach osiąga +23 stopnie. Pora deszczowa jest niebezpieczna, ponieważ rzeka Pioneer, która znajduje się w pobliżu miasta, może rozlać i zalać połowę domów.

Suchy, idealny sezon na turystykę w McKay trwa całe lato. W tym czasie temperatura powietrza osiąga +30 stopni i bardzo rzadko spada opadów.

Zabytki

W Mackay znajdziesz wiele niesamowicie pięknych miejsc, prawdziwe naturalne skarby, z których cała Australia jest dumna. Główną atrakcję miasta uważa się za piękną jezioro makkai . Na jego brzegach gromadzi się wielu rybaków i osób szukających samotności, śnieżnobiałe piaszczyste plaże Mackay są bardzo popularne wśród turystów, gdzie można wygrzewać się na słońcu przez cały dzień, bez uciążliwości zatłoczonych osób.

Wszyscy goście miasta muszą odwiedzić inne wspaniałe atrakcje Mackay: Brampton Island, Botanical Gardens i Park Narodowy Yungella .

В Национальном парке ЕунгеллаВ Ботаническом саду
Озеро МаккайПляж в Маккае
Hotele i hotele

Miejscowość wypoczynkowa Mackay w Australii jest zawsze gotowa na przyjęcie gości. Konsekwentnie działa znakomite hotele różnych klas, które są stosunkowo niedrogie. W mieście znajdziesz hotele typu rodzinnego, wille i apartamenty, hostele i pensjonaty. Najlepsze hotele w Mackay są:

  • Lakeside Deck House 5 * - kompleks luksusowych willi w zachodniej części miasta;
  • Rivera Mackay 5 * - luksusowy hotel w nadmorskiej części Mackay;
  • Coral Cay Resort 4 * - luksusowy hotel w centrum miasta;
  • Quest Mackay on Gordon 4 * - wspaniała opcja zakwaterowania w pobliżu rzeki Pioneer;
  • Bezpośrednie Hotel Pacific Sands 4 * to doskonały hotel w linii brzegowej McCaya.
Coral Cay ResortQuest Mackay on GordonDirect Hotel Pacific Sands
Restauracje i kawiarnie

Większość turystów w McKay woli jeść w hotelach, ponieważ na ich terytorium są piękne instytucje. Mimo to miasto ma dużą liczbę lokali, w których można dobrze zjeść podczas spaceru lub spędzić wspaniale czas na kolacji. Restauracje i kafejki Mackay służą Australii, Europejski Kuchnia azjatycka i indyjska. Najlepsze obiekty miejskie to:

  • Kevin's Place - restauracja wysokiej kuchni europejskiej;
  • Tajska restauracja Ban-Na - tajska restauracja;
  • Spice N Flavor - indyjska kawiarnia-restauracja;
  • Latitude 21 Bar & Restaurand - restauracja serwująca kuchnię europejską i australijską;
  • Restauracja Sorbellos to włoska restauracja.
Sorbellos RestaurantSpice N FlavorBan-Na Thai Restaurant
Droga i transport

Mackay City jest jednym z głównych węzły transportowe Australia . Turyści i miejscowi podróżują tam głównie samochodami lub autobusami publicznymi. W zachodniej części miasta znajduje się niewielki port morski, a na północy - dworzec kolejowy. Możesz do niego dotrzeć z każdego większego miasta w Australii pociągiem lub autobusem.