Niedawno Australia Był to kraj odległy i nieznany, ale ludzie coraz bardziej zaczęli odkrywać, jakie niezliczone bogactwa kryje lokalna natura. Oto, gdzie niektóre z najlepsze plaże świata . Wyjątkiem w Australii nie było miasto Darwin, na którego terenie znajduje się kilka niesamowitych plaż. I jeśli masz zamiar odpocząć Darwin Być może to nasz artykuł, który pomoże Ci wybrać plażę do odwiedzenia.

Najlepsze plaże Darwina

  1. Jedną z najbardziej popularnych plaż w Darwin w Australii jest Mindil Beach , która znajduje się w pobliżu głośnego centrum miasta. Odwiedzający tę plażę mogą odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Pamiętaj, aby odwiedzić plażę Mindil o zachodzie słońca, ponieważ zachody słońca są po prostu urokliwe. Co ciekawe, wieczorny targ otwiera się od maja do kwietnia, gdzie można skosztować egzotycznych potraw. W pawilonach nocnego targu serwowane są dania kuchni tajskiej, chińskiej, indonezyjskiej i europejskiej. Na pamiątkę zwiedzania plaży można kupić pamiątki, biżuterię i odzież narodową.
  2. Пляж Миндил
  3. Nie mniej znana jest sztuczna plaża Darwin w północnej Australii - Wave Pool . Większość mieszkańców tego obszaru plaży w ogóle nie pływa w morzu ze strachu przed krokodylami. Egzotyczna natura i morskie życie współistnieją na tej plaży. Wave Pool to idealne miejsce do podziwiania słońca i rozkosznych krajobrazów. Linia brzegowa i dno morskie są całkowicie pokryte piaskiem. Większość hoteli znajduje się w pobliżu wybrzeża. Ceny i usługi hotelowe są prawie takie same jak w całej Australii. Pokój w dobrym hotelu można wynająć za 50 USD za dzień.
  4. Пляж Вэйв Пул
  5. Darwin ma wspaniałą, dziką plażę Casuarina . Pływanie w morzu nie jest możliwe z powodu silnych przypływów. Ale spacer wzdłuż wybrzeża i park o tej samej nazwie przyniesie wiele przyjemności. Jeśli nadal pływasz w oceanie, bądź nadzwyczaj ostrożny: jest tam dużo krokodyli i trujących meduz. Wokół plaży iw parku rosną drzewa cieniolubne, lasy namorzynowe i monsuny. W odległości krótkiego spaceru od plaży znajduje się kilka hoteli, których koszt wynosi od 90 $ za dzień. Oprócz plaży Casuarina istnieje specjalny obszar dla nudystów.
  6. Пляж Казуарина
  7. Kolejna wspaniała plaża Darwin, która znajduje się w zachodniej części miasta, nazywa się Fannie Bay . Znajduje się obok zatoki Fannie Bay, miasteczka o tej samej nazwie. Białe piaszczyste wybrzeże plaży rozciąga się na prawie dwa kilometry. Plaża Fannie Bay przyciąga nurków i snorkellerów. Turyści czekają tu na doskonałe warunki dla rodzin. Możesz cieszyć się pięknem przyrody, wybierając się na wycieczkę łodzią. Infrastruktura tej plaży jest na wysokim poziomie. Istnieją hotele, które znajdują się na wybrzeżu.
  8. Пляж Фэнни Бэй

Niezależnie od miejsca, w którym zdecydujesz się odpocząć, możesz być pewien, że niezapomniane emocje i wrażenia z podróży do Darwin zostaną zapamiętane na długi czas.