Wiosna to szczególny czas w roku, kiedy cienka kobieca natura dąży do nowych wrażeń, jasnych kolorów i świeżych pomysłów. Aby poczuć całą paletę barwnych emocji, które można odwiedzić podczas podróży, na przykład do Paryża, atmosfera tego miasta jest nasycona romantycznymi nutami, łaską i wdziękiem; Chcę trochę egzotycznego - idź do Tokio. Ale pech, wakacje nie są krótkie, a szare dni są trochę zmęczone, jeśli nie więcej. W tym przypadku pomożesz nowej kolekcji wiosenno-letniej 2014 z wiodącej włoskiej marki modnej odzieży damskiej Mark Kane, która zanurzy Cię w świat podróży na modne nowości, inspirowane inną kulturą i wartościami.

Marc Cain Wiosna-Lato 2014

Gama modeli kolekcji wiosenno-letniej marki Marc Cain w 2014 r. Sprawiła, że ​​modna publiczność stała się prawdziwą przyjemnością. Przedstawiono prace o innej orientacji stylistycznej, począwszy od najbardziej popularnych do tej pory. styl casual do klasycznej wieczorowej sukni. Ponadto, w tej różnorodności, znaczące miejsce nadaje się modelom do codziennego życia i codziennemu życiu biurowemu.

Biznesowa dama i psotna fashionistka wśród kreacji Marka Kane'a w 2014 roku znajdzie dla siebie ubrania: sportowe i klasyczne stroje, lekkie sukienki, garnitury, spódnice, tuniki i wiele więcej. Możemy śmiało powiedzieć, że wszystko w kolekcji jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Wybrane wysokiej jakości sprawdzone materiały przyjemne dla ciała.

Bez wątpienia wszystkie prezentowane produkty są harmonijnie połączone ze sobą, na przykład Marc Cain proponuje połączenie sukienki z A-sylwetką pastelowych odcieni i elegancką tweedową kurtką. Lampart, grafika i inne nadruki są kompetentnie i stylowo używane, ubrania z takim dekorem będą interesujące nawet dla najbardziej konserwatywnych młodych pań.

Modne kolory stały się punktem kulminacyjnym kolekcji Marc Cain Spring-Summer 2014. Linia klasycznych ubrań jest wykonana w kolorze białym, beżowym, pastelowym. Bardziej ekstrawaganckie stroje - w jasnych i nasyconych kolorach, a raczej w kolorze różowym, niebieskim, pomarańczowym, turkusowym, zielonym. Połączenie białej i pomarańczowej wyróżnia się spośród całej palety jako doskonały letni wariant.

Pomyślnie uzupełnij i podkreśl wyjątkowość tworzonego obrazu dzięki starannie dobranym akcesoriom: okularom, torebkom, szponom, biżuterii i butom.

Innymi słowy, dzięki staraniom projektantów ubrania Marca Caina stały się wcieleniem niemieckiej jakości, stylu i dobrego smaku, stosowanymi nie tylko na podium, ale także w życiu codziennym.

Mark Kane Wiosna Lato 2014 1Mark Kane Wiosna Lato 2014 2Mark Kane Wiosna Lato 2014 3
Mark Kane Wiosna Lato 2014 4Mark Kane Wiosna Lato 2014 5Mark Kane Wiosna Lato 2014 6
Mark Kane Wiosna Lato 2014 7Mark Kane Wiosna Lato 2014 8Mark Kane Wiosna Lato 2014 9