Każda osoba znajdowała się w takich sytuacjach, które z nieznanych przyczyn wywoływały dreszcz w całym ciele, zaczęły pocić dłonie i wydawały się wysychać w ustach. Ktoś może to zamanifestować, gdy musi przemawiać przed dużą liczbą ludzi, a dla kogoś, gdy zrozumie, że usłyszy ważną dla jego życia wiadomość z minuty na minutę. Ten stan emocjonalny nie jest nazywany żółtaczką.

Tak więc mandragora jest stanem psychicznego napięcia osoby. Przyczyną jego pojawienia się mogą być różne wewnętrzne zmartwienia, niepokój. Wewnętrzne drgania charakteryzują się wieloma objawami: guzem w gardle, zwiększonym poceniem, pojawieniem się potu na czole, drżącymi głosami, kolanami zaczynają się trząść, mogą również pojawić się lekkie zawroty głowy, ciało zaczyna reagować z pewnym zahamowaniem.

Czasami, wiedząc, że poprzednia sytuacja może powodować stresujący stan ciała, osoba jest w stanie się do tego przygotować. Tak więc, próbując ratować się przed nieprzyjemnym stanem nerwowym.

Jak pozbyć się jadeitu?

Pomimo faktu, że mandragora jest przede wszystkim stanem fizycznym organizmu, wpływaniem na niego, próba przezwyciężenia go jest konieczna z pomocą umysłu, poprzez postawy wewnętrzne.

Należy zauważyć, że aby się go pozbyć, jak każda inna ekscytacja, każda emocja nie ma większego sensu. W końcu, jeśli doświadczasz tego, oznacza to, że jest to konieczne w pewnym stopniu zarówno dla twojej psychiki, jak i dla twojego ciała. Musisz zdać sobie sprawę, że musisz zrozumieć, jak przezwyciężyć żółtaczkę, ale jak zminimalizować jej objawy.

Jak usunąć drgawki?

 1. Oddychanie. Zauważyłeś raz, że w przypadkach, kiedy odczuwasz strach, strach, podniecenie, drżenie, zmienia się twój oddech. Staje się płytki, częsty, twoje serce ma zamiar wyskoczyć z klatki piersiowej, a twój puls wzrasta.
 2. Przede wszystkim powinieneś przywrócić swój oddech, uspokoić ciało w ten sposób. Skup się na tym, jak oddychasz. Kontroluj oddechy i wydechy. Weź głęboki oddech, wstrzymaj oddech na kilka sekund i powoli wydychaj powietrze. Po kilku minutach poczujesz spokojny stan.
 3. Środowisko. Odwróć uwagę od umysłu. Zacznij rozważać wszystko, co Cię otacza: ludzi, zdjęcia na ścianach, ulicy itp. Postaraj się zapytać, jak dziecko, proste pytania do siebie ("dlaczego to drzewo?", "Jeśli ta ławka była innym kolorem ..."). Musisz być rozproszony i nie ma znaczenia, jakie pytania zadasz swojemu mózgowi. Odwróć uwagę i zrelaksuj się.
 4. Śpiew Jeśli trudno jest się uspokoić, zacznij śpiewać coś pod nosem, nieważne co, po prostu śpiewaj.
 5. Najgorsze, co się stało. Aby usunąć mandragory w ciele, wyobraź sobie najgorszą możliwą wersję tego, co może się stać w tej sytuacji. Dzięki temu można zobaczyć, że każda ekscytacja ma swoje granice. Po tym zniknie poczucie podatności i dyskomfortu.

Za każdym razem, gdy zaczynasz czuć się lekko zdenerwowany, zapamiętaj metody, które dają odpowiedź, w jaki sposób usunąć drgawki. Zadaj sobie kilka pytań:

 1. Jakie jest prawdopodobieństwo, że wydarzenia, które Cię niepokoją naprawdę się wydarzą?
 2. jak przezwyciężyć drgawki
 3. Jaki może być najgorszy możliwy koniec proponowanej sytuacji?
 4. Co musisz zrobić, aby wynik był pozytywny?
 5. Przemyśl uważnie swoje następne kroki.
 6. Dbaj o siebie w jakiejś firmie.

Aby więc nie odczuwać jimmingu, myśl mniej i nie nękaj się własnymi myślami. Potwierdź, że czegoś się boisz, zaakceptuj ten stan i nastaw się tylko na pozytywny koniec konkretnej sytuacji.