Każda z sióstr Kardashian-Jenner ma jasny wygląd i wyjątkową zdolność szokowania publiczności. Wyjątkiem jest młodszy przedstawiciel rodziny gwiazd - siedemnastoletnia Kylie. Kiedy młoda dama zaczęła przesyłać zdjęcia do sieci społecznościowej, w której kilkakrotnie powiększano jej usta, argumentowała, że ​​osiągnęła tak oszałamiający wynik wyłącznie dzięki kosmetykom.

Ogromna liczba fanów Kylie Jenner na całym świecie zaczęła ją przekonywać do ujawnienia jej sekretu, tak aby mogli oni również sprawić, by ich usta były pulchne, nawet bez opuszczania swoich domów. Odpowiedź nie trwała długo - dziewczyna nie tylko podzieliła się zaleceniami dotyczącymi powiększania ust w domu, ale także wypuściła szminkę pod własnym nazwiskiem.

Pomadka Kylie Jenner

Szminka o tej samej nazwie Kylie ma ciekłą, matową teksturę, dzięki czemu ma rury przypominające opakowanie błyszczyk . Obecnie skład obejmuje tylko 3 odcienie:

 • Candy K - naturalny z różowym odcieniem;
 • Dolce K - karmel;
 • True Brown K - ciepły brąz.

Do każdej szminki Kylie Jenner dołączony jest ołówek o odpowiednim kolorze, ponieważ w celu osiągnięcia naprawdę imponującego efektu, jedna szminka, zdaniem dziewczyny, nie wystarczy.

Początkowo szminka pod marką Kylie mogła zostać zakupiona za 29 dolarów. Teraz jedynym sposobem na uzyskanie tuby z tym unikalnym produktem kosmetycznym jest wzięcie udziału w aukcji na eBayu, gdzie stawki za jedną szminkę wahają się od 50 do 250 USD.

Jak lip-up z kosmetykami - Sekrety Kyle'a

Chociaż Kylie Jenner uważa, że ​​jej szminka jest doskonała pod każdym względem, używając tylko jej, nie da się uzyskać powiększenia ust w domu. Aby to zrobić, musisz przestrzegać następujących zaleceń dotyczących gwiazd:

 • najpierw nałóż nawilżający balsam lub olej na usta;
 • następnie narysuj kontur ust ołówkiem i nadaj mu pożądany kształt. Nie przekraczaj konturów narożników, aby nie poszerzać warg;
 • odcień warg za pomocą lekkiego ołówka i dodaj podkreśla do górnej wargi;
 • Zastosuj kroplę korektora i zmiksuj na "kleszczu" górnej wargi;
 • należy pomalować szminkę niewielką ilością korektora i nakładać ją na usta pędzelkiem;
 • Na koniec, ostatnim krokiem będzie nałożenie gęsty połysk, który doda Twoim ustom połysk i doda objętości.

Aby osiągnąć zauważalny efekt w domu, nie trzeba kupować pomadki Kylie Jenner - możesz dać pierwszeństwo markom MAC lub NYX, ponieważ zostały wybrane przez gwiazdkę przed wydaniem własnej linii kosmetyków dekoracyjnych.

Czytaj także
 • Kylie Jenner zademonstrowała wąską talię dwa miesiące po porodzie
 • Taiga powiedziała, czy jest ojcem dziecka Kylie Jenner
 • Kylie Jenner radykalnie zmieniła kolor włosów

Należy zauważyć, że chociaż przy prawidłowym stosowaniu produktów kosmetycznych, usta mogą być wizualnie zwiększone, jednak takiego wyniku jak Kylie Jenner nie można osiągnąć w ten sposób. Pod naporem publiczności gwiazda przyznała wreszcie, że rzeczywiście powiększyła usta poprzez wprowadzenie wypełniaczy. Jednak dobre kosmetyki i własne sekrety do ich użycia pozwalają Kylie na nadanie wargom jeszcze większej objętości.

у Кайли от природы тонкие губы все сестры Кардашьян-Дженнер отличаются яркой внешностью губы Кайли неожиданно стали невероятно пухлыми
девушка умело использует макияжКайли Дженнер идут разные оттенки помадыКайли долго не раскрывала правду относительно своих губ
помада Кайлирекламная кампания помады Кайли Дженнерв линейке Кайли пока только 3 оттенка