W 2015 roku tak nietypowa odzież wierzchnia, jak poncho, wróciła do mody. To jeden z tych elementów garderoby, które pomogą Ci się rozgrzać, a także czuć się przytulnie i wygodnie w zimnych porach roku. Ta stylowa odzież wierzchnia może być twoją ulubioną, ponieważ tworzy obrazy trendów.

Modę poncho wprowadzono po raz pierwszy w latach 70 ubiegłego wieku. Jednak został wybrany przez fanów takich stylistycznych kierunków, jak hipisi i etno. Teraz poncza są pokazywane na wybiegach światowych stolic mody, a ci, którzy chcą je zdobyć, stają się coraz bardziej.


Co ubrać w poncho w 2015 roku?

Jeśli masz niezależny styl, poncho będzie mogło podkreślić delikatny smak i pokazać status fashionisty. Ten element garderoby można nosić w połączeniu z różnymi codzienne obrazy . W przeciwieństwie do obszernych swetrów, poncho nie zatrzymuje ruchów, a jednocześnie daje niesamowite poczucie komfortu.

Oceń swoją garderobę i wybierz wydłużone lub krótkie modele poncho, aby pasowała do wszystkich Twoich rzeczy. Stylowe poncza w 2015 roku są reprezentowane przez renomowanych projektantów w szerokiej gamie kolorów, tkanin i metod produkcji. Z pewnością będziesz w stanie odebrać sobie poncho za przystępną cenę.

Niezwykle modny element garderoby doskonale łączy się ze spódnicami o dowolnej długości, sukienkach i dżinsach. Przyjrzyjmy się ubraniom najlepiej pasującym do poncho:

  • dżinsy . Modne poncza w połączeniu z klasycznymi ginasami to najbardziej uniwersalna opcja. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ jeśli można nosić prawie każdy rodzaj dżinsów pod taką odzieżą wierzchnią, trzeba uważnie wybierać buty;
  • skórzane spodnie . Obszerny ponczo w połączeniu z obcisłymi skórzanymi spodniami będzie dobrym akcentem, jeśli masz smukłe nogi. Idąc na spacer, możesz w ten sposób połączyć rzeczy w swojej garderobie, a na pewno będziesz wyglądać stylowo;
  • sukienka . Pod poncho możesz nosić sukienkę o dowolnej długości. Jeśli chcesz podkreślić talię, możesz użyć paska;
  • szorty Krótkie spodenki, rajstopy i poncho z dzianiny to idealne połączenie dla każdego fashionisty.

Ponczo to niewątpliwie trend 2015 roku, który z pewnością sprawi, że Twój wizerunek będzie kobiecy i romantyczny.

Poncho 2015 1Poncho 2015 2Poncho 2015 3
Poncho 2015 4Poncho 2015 5Poncho 2015 6
Poncho 2015 7Poncho 2015 8Poncho 2015 9