Skandaliczna aktorka Hollywood, Lindsay Lohan, od 29 lat zdążyła już nauczyć się wszystkich radości i przeciwności losu gwiezdnego życia z osobistych doświadczeń. Wielokrotnie trafiała do więzienia, cierpiała na uzależnienie od narkotyków i alkoholu, rozpoznawała niekonwencjonalną orientację i zachowywała się publicznie, ale nigdy nie powstrzymała jej od imponowania swoim fanom umiejętnościami aktorskimi. Poza tym jest również popularna dzięki doskonałym pracom model biznesowy , dane głosowe i ekstrawaganckie linie ubrań.

Kariera Lindsay Lohan rozpoczęła się w ciągu 3 lat, kiedy przyszła gwiazda stała się modelem. Niedługo potem utalentowaną dziewczynę można było zobaczyć w licznych reklamach. Debiutancka gwiazda aktorki w filmie miała miejsce 11 lat, dzięki filmowi "Pułapka dla rodziców". Zgodnie z historią, dziewczyna, grana przez Lindsay Lohan, i jej siostra bliźniaczka ponownie sprowadzają swoich rodziców, którzy dzielili się nimi zaraz po urodzeniu. Od tego czasu Lindsay udało się zagrać w kilkudziesięciu hollywoodzkich filmach, z których większość czekała na sukces.

Wśród najbardziej pamiętnych dzieł Lindsay Lohan należy wymienić romantyczną komedię "Zakręcony piątek", "Crazy Race" i "Kiss for Luck", gdzie jej przystojnym partnerem był Chris Pine.

Czy Lindsay Lohan ma bliźniaczkę?

Po filmie "Pułapka dla rodziców" fani młodej aktorki myśleli, że ma siostrę bliźniaczkę, ale w rzeczywistości tak nie jest. W filmie sama wykonała obie role. Lindsay Lohan cieszyła się, że jej rodzice pojawili się 2 lipca 1986 roku i zostali pierwszymi dziećmi z rodziny Lohan. Później miała brata Mike'a, siostrę Alianę i dziecko o imieniu Dakota. Obecnie wszyscy, mimo że nie osiągnęli takiego samego sukcesu jak skandaliczna aktorka, mogą pochwalić się genialną karierą w branży show-biznesu, ponieważ wybrali także dla siebie umiejętności i modę aktorską.

Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Sprawa Chrisa Payne'a z Annabelle Wallis

Siostra Lindsay Lohan Aliana również zagrała w kilku popularnych amerykańskich filmach. Najprawdopodobniej dzieci otrzymywały twórcze talenty od matki, ponieważ w tamtym czasie Dina Lohan odniosła ogromny sukces w śpiewaniu i tańcach. Lidsy Lohan i jej siostra są bardzo blisko i często spędzają razem czas. Można je zawsze zobaczyć na imprezach towarzyskich i wszelkiego rodzaju imprezach. Pomimo prowokacyjnych zachowań i licznych naruszeń prawa, Lindsay Lohan zawsze znajduje pociechę w rodzinie, która ją wspiera i bardzo ją kocha.

Линдси Лохан в фильме Ловушка для родителей Линдси Лохан с сестрами и братом Линдси Лохан с сестрой Алианой
Линдси Лохан с братом МайкомЛиндси Лохан в фильме Чумовая пятницаЛиндси Лохан на красной дорожке
Линдси Лохан блондинкаЛиндси Лохан в журнале NotionЛиндси Лохан для журнала Vogue