Większość kobiet w ciąży, słuchając lub czytając historie o łatwym porodzie, zaczyna pragnąć tego samego sposobu przeniesienia procesu narodzin dziecka na światło. Po prostu chcę zrobić rezerwację, że całkowicie bezbolesny poród po prostu nie może być, oczywiście, jeśli kobieta nie jest "wypchana" różnymi lekami przeciwbólowymi i wszystko minie jak sen. Ale wciąż istnieje kilka sekretów łatwego narodzenia. Jednak nie należy myśleć, że ich wiedza i realizacja pomogą w każdym konkretnym przypadku. To jest równie szczęśliwe.

Co oznacza termin "łatwy poród"?

Ta koncepcja jest dość przestrzenna, ale jej głównym znaczeniem jest brak interwencji medycznej i medycznej w procesie narodzin dziecka na świat. I powinno się to zdarzyć przez określony czas, przynieść minimum bólu i zakończyć się wraz z narodzinami zdrowego dziecka. Mumie często interesują się tylko tym, jak ułatwić poród i nie cierpieć z powodu wyczerpania i bólu. Ale tutaj znowu musisz wiedzieć, że każda kobieta ma próg bólu. Dlatego dla wszystkich obowiązują zasady przygotowania do łatwego porodu. Poniżej znajdują się najpopularniejsze.

Zbierz informacje o tym, jak przenieść poród

Aby całkowicie wyćwiczyć strach przed nadchodzącymi porodem, kobieta powinna spędzić czas na badaniu samego mechanizmu. Konieczne jest zebranie jak największej ilości informacji, z których etapów składa się proces narodzin dziecka, jak długo każdy z nich się rozciąga, jak zachowywać się na danym etapie i tak dalej. Oczywiście nie oznacza to, że mama stanie się zawodowcem, ale wiedza o nadchodzących wydarzeniach bardzo mnie uspokaja.

Gimnastyka dla łatwego porodu

W ostatnich stadiach ciąży większość kobiet woli położyć się lub usiąść, motywując to akumulacją siły. Jednak, jak się okazuje, jest to zasadniczo błędne. Istnieje cały zestaw ćwiczeń ułatwiających poród, a jeśli robisz je sam ze strachem lub lenistwem, znajdź dobrego trenera, który ma odpowiednie doświadczenie.

Właściwe oddychanie - łatwa i szybka praca

Eksperci zalecają towarzyszenie każdej walce powolnym i głębokim oddychaniem. W przerwach warto oddychać w naturalny i znajomy sposób. Podczas prób często konieczne jest wdychanie i wydychanie powietrza, co zapobiega pęknięciom.

Moralna i duchowa strona łatwej ciąży i łatwego porodu

Temu zagadnieniu należy poświęcić maksimum uwagi. I nie tylko przyszłej matki, ale całe jej otoczenie. Bardzo ważną rolę odgrywa nastrój do łatwego porodu, któremu towarzyszy pewność siebie, siła i obecność wsparcia u krewnych. Ponownie, wiedza i zrozumienie proces porodu , świadomość jej nieuchronności i fakt, że dziecko będzie miało znacznie trudniejsze, powinny ustawić mamusię w pozytywny sposób.

Wierzący ludzie czerpią siłę i zaufanie do modlitwy o łatwe narodziny, wizyty u ich duchowego mentora oraz długie i pozytywne refleksje na temat ich przyszłego dziecka. Szczególnie bojaźliwi ludzie próbują stać się odważniejsi przy pomocy różnych konspiracji na rzecz łatwego porodu, które można uruchomić samemu lub za pomocą nieznajomych.

ćwiczenia ułatwiające poród

Również wiele kobiet w ciąży zaczyna angażować się w poszukiwanie siebie, aby przyjąć łatwą dostawę. Jest to bezpodstawne ćwiczenie, do którego pchają je historie "doświadczonych" kobiet w pracy. Lepiej jest po prostu otrzymać życzenia łatwego rodzenia od bliskich, przygotowując się do nich moralnie i fizycznie, bez marnowania czasu.

Czasami, aby poród był łatwy, wystarczy porozmawiać z nienarodzonym dzieckiem i poprosić go, aby nie dręczył matki przez długi czas. Niektóre kobiety w porodzie tylko to motywują ich prosty wynik ciąży. W każdym razie 2. poród łatwiejszy niż pierwszy to świetna zachęta!