Odcienie cytrynowe są jednym z najbardziej intensywnych i jasnych, od razu tworzą aurę beztroskiego szczęścia i wakacji wokół nich, zawsze przyciągają wzrok. W nadchodzącym sezonie kolor cytryny w ubraniach będzie u szczytu popularności, więc w 2013 roku możesz spokojnie wybrać ubrania w kolorze cytryny, a Ty nie przegrasz.

Połączenie koloru cytryny w ubraniach

Ten odcień idealnie współgra z monofonicznymi i klasycznymi kolorami - białym, szarym, niebieskim, czarnym. Aby uzyskać większą jasność, nosić kolor cytryny w innych odcieniach owoców cytrusowych - od grejpfruta do pomarańczy. Oczywiście ten kolor wygląda świetnie w klasycznym asortymencie - w kolorach czerwonym, czarnym i białym.

Kupując elementy odcieni cytryny, pamiętaj o proporcji, ponieważ ta gamma jest bardzo jasna i bogata. Kolor cytryny zawsze będzie na pozycji lidera, bez względu na kolory. Więc nie przesadzaj, uzupełnij swój strój tylko o jedną lub dwie rzeczy w kolorze cytryny.

In sportowy styl trampki w odcieniu cytryny można uzupełnić bandażem na włosach tego samego koloru lub modnym w tym sezonie plastikowym zegarkiem z cytryny.

W stylu biznesowym możesz dodać szalika w kolorze cytryny. Taki element garderoby jest niezależny i może dodawać kolory do obrazu. Co do butów, pompy do butów z cytryny są dość popularne, co doskonale prezentuje się w jasnym białym kolorze. Strój cytrynowych butów i śnieżnobiały garnitur wygląda naprawdę niesamowicie. Taka kombinacja byłaby odpowiednia nie tylko w upalne lato, ale także w ciepłym źródle.

Do kompletu z podkoszulkiem i dżinsami można łatwo dodać torebkę z cytryny wykonaną z naturalnej gładkiej skóry.

Kolor cytryny w ubraniach 1Kolor cytryny w ubraniach 2Kolor cytryny w ubraniach 3
Kolor cytryny w ubraniach 4Kolor cytryny w ubraniach 5Kolor cytryny w ubraniach 6
Kolor cytryny w ubraniach 7Kolor cytryny w ubraniach 8Kolor cytryny w ubraniach 9