Czasem trzeba trochę udekorować wakacje kulturalne i udać się do miejsca, w którym można nie tylko estetycznie ocenić zabytki, ale także po prostu odpocząć i dobrze się bawić z głębi serca. Kompleksy rozrywkowe na wyspie Lolland są niezbędne do odwiedzania miejsc w planie podróży, które nie są gorsze od prawdziwych mórz i tropikalnych wysp.

Lalandia w Billund i Rødby

In Billund i Rødby są dwa parki rozrywki o nazwie Lalandia, w tym miejsca dla różnych sportów, kręgielnia, park wodny, a nawet hotel, w którym goście mogą pozostać podczas ich podróży turystycznych. W ogóle nie można się martwić o czystość wody w basenach lub ogólnie o bezpieczeństwo, ponieważ Lalandia jest bardzo zaniepokojona poziomem komfortu i bezpieczeństwa swoich klientów, więc kontrole są regularnie przeprowadzane w parku.

Wydaje się, że parki wodne są zaprojektowane do zajęć na świeżym powietrzu, zwłaszcza biorąc pod uwagę różnorodność gier (np. Koszykówka wodna) i różne atrakcje wodne, ale w Lalandia w Z Danii jest też bardziej relaksujący wypoczynek, taki jak sauna (bezpłatna dla gości), po której otrzymasz bezpłatnie orzeźwiający lód owocowy. Na terenie "Lalandia" znajdują się bary i restauracje Dania kuchni duńskiej gdzie można zjeść dobry lunch lub przekąskę z lekkim deserem. Chociaż ceny tutaj nie gryzą, nadal można przynieść własne jedzenie do parków, co jest miłym dodatkiem dla wczasowiczów z dziećmi.

Uwaga turystyczna

Parki wodne kompleksu Lalandia są największe nie tylko w Z Danii , ale w całej Skandynawii. Dotarcie do nich jest bardzo łatwe:

  1. Zaparkuj w Billund znajduje się w Ellehammers Allé 3. Można do niego natychmiast dotrzeć lotnisko billund lufthavn (w tym można wziąć rozkład jazdy autobusów) i za około 20 minut zostaniesz przeniesiony do zatrzymania, którego potrzebujesz.
  2. W Rødby, Lalandia znajduje się w Lalandia Centret 1. Można dotrzeć do parku przez transport publiczny numerowane 720R lub wchodzenie wynająć samochód .
Туристический вагончикАквапарк в Биллунде
Lalandia в РедбиНеобычные аттракционы