Do jedynej córki lidera grunge bandu Nirvany Kurta Cobaina i wokalisty Hole Courtney Love od samego początku pojawił się wzrost zainteresowania fanami i paparazzi. Kiedy miała zaledwie 1 rok i 8 miesięcy, jej ojciec popełnił samobójstwo, co pozostawiło ślad w późniejszym życiu dziewczynki.

Jak nazywa się córka córki Kurta Cobaina?

Córka Kurta Cobaina, Francis Bin Cobain, urodziła się w Los Angeles 18 sierpnia 1992 roku. Imię Francis nie zostało wybrane przypadkowo. Tak nazywała się wokalistka szkockiego zespołu The Vaselines, Francis McKee. To na jej cześć nazwano dziewczynę. Drugim nazwiskiem córki muzyków rockowych był Bean. Jej rodzicami chrzestnymi byli dziewczyna Courtney Love i aktorka Drew Barrymore oraz muzyk rockowy Michael Stipe.

Relacje w rodzinie śpiewaków szybko uległy zepsuciu, a nawet narodziny dziecka nie mogły ponownie się zjednoczyć. Jednak Courtney Love, Kurt Cobain i ich córka, będąc jeszcze dzieckiem, pojawili się publicznie. Mój mały ojciec Francisa Bin był również w klinice rehabilitacji, gdzie był związany z leczeniem uzależnienia od narkotyków. To był 1 kwietnia 1994. W tydzień później znaleziono w jego domu martwego Kurta Cobaina, który leżał tam zanim go znaleziono, 4 dni.

Od tego czasu dziewczynka została wychowana i opiekowała się wyłącznie matką. Do Courtney Love od usług społecznych stale zwracano uwagę, ponieważ ona też uzależnienie od narkotyków i więcej niż raz przeszedł rehabilitację. Podczas leczenia matki Francis Bin mieszkał ze swoimi dziadkami.

Dla dziewczyny była stała uwaga zarówno od wielbicieli kreatywności jej ojca, jak i od dziennikarzy. Wielokrotnie udzielała wywiadów, w których przyznała, że ​​została obrażona przez ojca za to, że ją zostawił w tak młodym wieku. Ma własne wyjaśnienie przyczyn samobójstwa Kurta Cobaina. Według Francisa Beana, im bardziej sławny stał się jej ojcem jako osoba i jako część grupy, tym większy powrót wymagał od niego kreatywności. W tym samym czasie musiał zrezygnować z części własnego "ja", co było powodem jego niezadowolenia z siebie i pragnienie śmierci , poczucie, że bez niego wszystko stanie się łatwiejsze i łatwiejsze.

Co robi teraz córka Kurta Cobaina?

Francis Bin Cobain odnosił wielkie sukcesy w szkole, wiedza przekazywana była jej bez większego wysiłku. Dziewczyna próbowała się w różnych dziedzinach twórczości: występowała jako piosenkarka, była stażystką w publikacji Rolling Stone, udzielała wielu wywiadów, gdzie mówiła o swoich rodzicach i życiu po samobójstwie ojca. Również Francis Bean został zaproszony do roli Alice w filmie "Alice in Wonderland" Tima Burtona, który został wydany w 2010 roku, ale dziewczyna została zmuszona do odmowy.

Teraz, pomimo negatywnego stosunku do czynu ojca, dziewczyna jednak pracuje nad utrwaleniem swojej pamięci. Stała się producentem filmu "Kurt Cobain: Montage of Heck". Według samej dziewczyny, w tym filmie starała się ocalić wizerunek ojca, który zawiera liczne domysły i mity, które nabył od czasu swojej śmierci. Uważa, że ​​Kurt Cobain nie chciał stać się symbolem całej ery i jej idola, film opowiada historię zbliżoną do tego, co muzyk rockowy opowie o swoim życiu.

Czytaj także
  • Córka Kurt Cobain podzieliła się pomysłami i przedstawiła swoją debiutancką piosenkę
  • Singer Courtney Love pogratulował Kurtowi Cobainowi jego urodzin
  • Francis Bin Cobain świętował drugą rocznicę życia bez alkoholu

A ostatnio, we wrześniu 2015 roku, Francis Bin Cobain poślubił swojego chłopaka, wokalistę Izajasza Silvę, którego poznała pięć lat wcześniej. Sam ślub był tajemnicą i odbył się w obecności zaledwie kilku gości spośród przyjaciół pary. Nawet matka Francisa Courtney Love nie została zaproszona na uroczystość, ale stwierdziła, że ​​rozumie akt jej córki. W końcu sama wyszła za Kurta Cobaina potajemnie na plaży, a tylko 8 wybranych gości było świadkami tego wydarzenia.

Курт Кобейн с дочерью Фрэнсис Бин Кобейн в детстве когда Курт Кобейн покончил жизнь самоубийством, Фрэнсис было всего 1 год и 8 мес
Фрэнсис Бин Кобейн с матерью Кортни ЛавФрэнсис Бин КобейнФрэнсис не раз заявляла, что смерть отца сильно повлияла на нее
Фрэнсис Бин Кобейн должна была исполнить роль Алисы в стране чудес в фильме ТимаФрэнсис Бин Кобейн с мужем Исайей СильвойФрэнсис Бин Кобейн стала продюсером фильма об отце