O narodzinach swojej córki Mark Zuckerberg poinformował opinię publiczną na początku grudnia 2015 roku. Tak długo wyczekiwana i pożądana córka, rodzice o imieniu Max, i zaraz po porodzie mieli czas na poznanie dziecka na tym świecie w bardzo oryginalny sposób. Max spodziewa się świetlanej przyszłości w społeczeństwie, w którym choroby zostaną wyleczone, zindywidualizowane uczenie się, czysta energia, silne społeczności, równe prawa i wzajemne zrozumienie między krajami - jego wizja postępu i perspektyw, twórca Facebooka i jego małżonka napisali w liście skierowanym do jej córki. Jednym słowem, jest oczywiste, że nowo powstałych rodziców inspiruje szczęście, ponieważ w ich życiu rozpoczął się nowy rozdział.

Marzenia się spełniają

Przyjaciele i rodzina Priscilla Chan i Mark Zuckerberg odetchnęli z ulgą: para miała córkę. W końcu mały i ukochany anioł sprawił, że rodzice byli zadowoleni z ich pojawienia się w świecie. W końcu wielu wie, że to długo oczekiwane wydarzenie poprzedzone było licznymi rozczarowaniami i nieudanymi próbami zniesienia dziecka. Pamiętajmy jednak, jak to się wszystko zaczęło.

Przyszli małżonkowie spotkali się na przyjęciu żydowskiego bractwa studenckiego. Najpierw zaczęli się ze sobą kontaktować przyjazne stosunki , które stopniowo przerodziły się w drżące uczucia i świadomość, że razem mogą stworzyć silną i szczęśliwą rodzinę. Pani Chan, z wykształcenia i zawodu lekarza, zainspirowała swojego męża do stworzenia programu darowizny narządów charytatywnych na Facebooku. Priscilla w każdy możliwy sposób stara się być użyteczna dla społeczeństwa i naprawdę raduje się, gdy udaje jej się uratować czyjeś życie.

Priscilla Chan i Mark Zuckerberg od dłuższego czasu marzą o dzieciach, ale ich rodzina miała sporo testów. Trzy małżonkowie musieli doświadczyć małżonków, zanim ich rodzina stała się więcej niż jednym członkiem. Zgadzam się, niewielu będzie miało cierpliwość i wiarę, by iść do końca po tylu rozczarowaniach. Ale kochankowie nie poddali się iw rezultacie otrzymali nieoceniony prezent - długo wyczekiwane dziecko.

Świadome ojcostwo Marka Zuckerberga

Mark Zuckerberg poinformował o narodzinach córki w pierwszych dniach grudnia i natychmiast ogłosił, że zamierza wyjechać na dwa miesiące urlopu macierzyńskiego, aby poświęcić się wyłącznie rodzinie. W przeciwieństwie do wielu innych celebrytów, twórca Facebooka nie ukrywa swojego dziecka przed abonentami i fanami. Regularnie przesyła zdjęcia nowo narodzonej córki i dzieli się wrażeniami ojcostwa. Zmienia okruchy pieluchy i czyta książki. Co więcej, martwiąc się o przyszłość swojego dziecka i innych dzieci, Mark Zuckerberg postanowił uczynić wszystko, aby świat stał się lepszym miejscem.

Czytaj także
  • 10 znanych osobistości, które okazały się nie takie, jakimi są
  • Shock: edycja Wired umieściła zdjęcie na okładce "pobitego" Marka Zuckerberga
  • Facebook założyciel Mark Zuckerberg został ojcem po raz drugi!

Jego pierwszym krokiem jest imponujący wkład charytatywny na rzecz młodego pokolenia.

Марк Цукерберг наслаждается отцовством Квантовая физика для младенцев -первая книга дочери Марка Цукерберга Макс Цукерберг в костюме джедая