Nazwisko najpopularniejszego hollywoodzkiego aktora Nicolasa Cage'a jest znane każdemu miłośnikowi kina, ponieważ wystąpił w wielu filmach, które stały się już kultowe. O jego osobistym życiu są bardzo rzadkie plotki, ponieważ ostatnio okazuje się wzorowym człowiekiem rodzinnym, będąc mężem prostej kelnerki Alice Kim i znakomitym ojcem 10-letniego syna, który nazywa się Kal-El. Nicolas Cage z żoną i synem wydaje się szalenie szczęśliwy i często pojawia się publicznie.

Николас Кейдж с младшим сыном Кал-ЭломНиколас Кейдж с сыномНиколас Кейдж и Кал-Эл

Jednak niewiele osób wie, że Nicholas ma najstarszego syna, który nazywa się Weston Coppola Cage. Ma teraz 25 lat i jest popularnym wykonawcą w swoich kręgach. Syn Nicolasa Cage'a zabrał ze swego ojca i sławnej rodziny wszystko, co najlepsze, i pokazał swoje talenty w sposób, w jaki sam chciał. Wiadomo, że facet urodził się w nielegalnym małżeństwie. Nicolas Cage był ślub cywilny z matką Westona, która nazywa się Christina Fulton.

Najstarszy syn Nicolasa Cage'a

Syn słynnej pary z Hollywood urodził się 26 grudnia 1990 roku. Rok później Nicholas i Christina rozwiedli się. Pomimo tej traumy Weston nie stracił serca, ale zaczął rozwijać swoje własne talenty. Obecnie facet jest solistą blackmetalowego zespołu Eyes of Noctum, a także Arsh Anubis. Z pewnością taki wybór syna wynika z faktu, że jego matka zawsze lubiła ciężką muzykę. Ponadto doświadczyła słabości u metalowców.

Nicolas Cage martwi się nie tylko o najmłodszego syna, ale także aktywnie uczestniczy w życiu Westona, ponieważ rodzina jest dla niego ponad wszystko. Dzięki starszemu Kage jego syn grał kilka epizodycznych ról w mało znanych filmach. Ponadto Weston napisał soundtracki do filmów, w których główną rolę grał Nicolas Cage. Krytycy muzyczni bardzo pozytywnie oceniają jego pracę, więc facet i skupił swoją uwagę na muzycznej karierze.

Czytaj także
  • 17 celebrytów, którzy roztrwonili swoje miliony
  • 15 gwiazd, które straciły cały stan
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy gratulowały gazecie Urals Kopeysky Rabochy

Nicolas Cage i jego dzieci regularnie otrzymują od ojca nie tylko pomoc finansową, ale także uwagę, która jest uważana za droższą niż jakiekolwiek pieniądze.

Фотосессия сына Николаса Кейджа Вестон Коппола Кейдж Сын Николаса Кейджа поет на сцене
Сын Николаса Кейджа на прогулке курит сигаруНиколас Кейдж с сыномНиколас Кейдж на прогулке с сыном
Сын Николаса Кейджа с возлюбленнойФото со свадьбы сына Николаса КейджаСын Николаса Кейджа с беременной возлюбленной