Dawniej ukochana Kendall Jenner i Harry Styles, którzy zaczęli spotykać się w 2013 r., Postanowili wznowić związek. Para spędzała sobotnią noc razem, kolację w restauracji Ysabel w Los Angeles.

Chwiejne relacje

20-letnia Kendall Jenner i 22-letni Harry Styles nigdy nie komentowali jego powieści i nie stawiali się przed obiektywami na czerwonym dywanie. Ich pierwsza próba bycia razem nie powiodła się z powodu zatrudnienia i entuzjazmu do pracy.

Po ucieczce nie odmówili oni możliwości ponownego spotkania i sądząc po zdjęciach paparazzich, które pojawiają się okresowo w prasie, gwiazdy kilkakrotnie próbowały zacząć wszystko od nowa.

Czytaj także
  • Fotogeniczny poziom "gwiazdy": 8 obserwowało tajniki pracy!
  • Burzliwy weekend w rodzinie Kardashian-Jenner: baby shower i urodziny Tristana Thompsona
  • Kendall Jenner potrzebowała pomocy medycznej przed afterparty "Oscara"

Wzajemna atrakcja

Być może ci dwaj naprawdę mają być razem, pisze prasa. W zeszłym tygodniu Kendall i Harry odwiedzili restaurację Ysabel w Hollywood.

Spotkanie starych przyjaciół nie było przyjazne. Za umiarkowaną opłatę pracownicy instytucji potwierdzili informacje poufne dotyczące pocałunków stojących za stołem VIP, za którymi siedzieli Jenner i Stiles. Wygląda na to, że pasja między młodymi ludźmi znów wybuchła!

Роман Кендалл Дженнер и Гарри Стайлса разгорается с новой силой Кендалл Дженнер спешит на свидание в ресторан Ysabel в Голливуде Гарри Стайлс в субботу направляется на встречу с Кендалл
В конце прошлого года Дженнер и Стайлс отдохнули вместе острове Сенкт-БартсО близких отношениях молодых звезд заговорили в 2013 годуПарочка регулярно сходится и расходится