Kariera jednego z najbardziej udanych modeli nowoczesności 21-letniej Kendall Jenner pewnie idzie w górę. Niedawno okazało się, że Kendall stała się nowym obliczem słynnej marki LaPerla. Dziś w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z sesji reklamowej kolekcji bielizny i ubrań wiosna / lato 2017.

Jenner bardzo lubi Julię Vaart

Włoska marka LaPerla zawsze słynęła z wybierania tylko najlepszych i najpopularniejszych modeli sesji zdjęciowych. Aby wyświetlić wiosenno-letnią kolekcję, postanowiono zaprosić Kendall Jenner. Pojawi się nie tylko na plakatach reklamowych w bieliźnie i ubraniach, ale stanie się także twarzą tego znaku firmowego.

Po opublikowaniu pierwszych zdjęć z sesji zdjęciowej w Internecie przedstawiciel marki LaPerla postanowił skomentować wybór dokonany na rzecz młodszej siostry Kim Kardashian:

"Julia Vaart, dyrektor kreatywna naszej marki, nie wybrała Kendall. Ten model emanuje taką siłą i energią, że każda rzecz na niego nałożona zyskuje niepowtarzalny urok. Kendall przedstawia rzeczy, których nikt nie przychodzi na myśl, by wątpić w ich elegancję i nowoczesność. Jest nową gwiazdą naszej marki. "
Кендалл Дженнер новое лицо бренда LaPerla

Zdjęcia z tej interesującej sesji zdjęciowej odbyły się w Nowym Jorku pod ścisłym nadzorem słynnego fotografa Stephena Kleina, który znany jest jako osoba, która nakręciła gwiazdę Jolie Pitt w edycji W. Oprócz Jennera, takie słynne modele, jak 33-letni Brazylijczyk Isabeli Fontana , a także 28-letni chiński model Liu Wen. Prawie każdy mógł zobaczyć płomień, aw jego rękach mała latarka. Tak interesująca kombinacja przedstawiciela LaPerli skomentowała następująco:

"To są nowe elementy w naszej kolekcji. Są bardzo dobrze zgodne z koncepcją marki LaPerla i wizją nowej dyrektora kreatywnego Julii Vaart. Nowa kolekcja jest pełna ciekawych kolorów, a produkty wykonane są z drogiej i ekskluzywnej koronki i jedwabiu. Tkaniny te zawsze kojarzą się z luksusem i są w stanie pokazać duszę strojów. "
Czytaj także
  • Fotogeniczny poziom "gwiazdy": 8 obserwowało tajniki pracy!
  • Burzliwy weekend w rodzinie Kardashian-Jenner: baby shower i urodziny Tristana Thompsona
  • Kendall Jenner potrzebowała pomocy medycznej przed afterparty "Oscara"

Jenner, Fontana i Wen zrobili plusk

Po tym, jak zdjęcia z sesji zdjęciowej pojawiły się w Internecie, fani znaku handlowego, jak również działania modeli, opowiedzieli się za tym, co zobaczyli: "To są po prostu cudowne rzeczy. Naprawdę chcę takiego lnu! "," LaPerla jak zawsze miło zaskoczona. Modele i ubrania są bardzo eleganckie "," Kendall idealnie reprezentuje bieliznę. Zawsze jednak miło jest na to patrzeć, podobnie jak na inne dziewczyny "itp.

Кендалл Дженнер в рекламной кампании бренда LaPerla Кендалл представила коллекцию весна-лето 2017 Бразильская модель Изабели Фонтана
Изабели Фонтана представила коллекцию бренда LaPerlaЛю Вэнь представила весенне-летнюю коллекцию бренда LaPerlaМодель Лю Вэнь