Ku ogromnemu rozczarowaniu fanów talentu aktorskiego Cameron Diaz, który przez cztery lata nie działał w filmach, amerykańska aktorka podjęła ostateczną decyzję o zakończeniu kariery filmowej.

Zaczęło się od aktorstwa

Do niedawna widzowie wciąż mieli nadzieję zaskoczyć gwiazdę kultowego "Maski", "Vanilla Sky", "Charlie's Angels" 45-letniego Cameron Diaz w nowych rolach na dużych ekranach, ale ich marzenia, niestety, się nie spełnią. Film "Annie", wydany w wypożyczalni w 2014 roku, będzie jej ostatnią pracą w kinie. Powiedziała to koleżanka i dziewczyna Diaz - Selma Blair, która powiedziała mediom, że głosiła ceremonię Oskara.

Кэмерон Диаз и Сэльма Блэр

Cameron Diaz i Selma Blair

W rozmowie z Blair, która pracowała z Diazem nad obrazem "Cute", powiedziała, że ​​niedawno rozmawiała z Cameron o możliwości zagrania w kontynuacji melodramatu komediowego. Jednak przyjaciółka denerwuje ją, mówiąc, że teraz ma cudowne życie i nie będzie już aktorką.

Skoncentruj się na rodzinie

Według Selmy Diaz jest tak szczęśliwy jak zawsze, ponieważ ma plany miłości i rodziny męża.

Plotki, bardziej niż pewne, że Cameron odrzuca interesujące propozycje do pracy, nie jest łatwe, ale planuje uzupełnić.

Бенджи Мэдден и Кэмерон Диаз

Benji Madden i Cameron Diaz

Czytaj także
  • Choć nieoficjalne: Cameron Diaz najpierw staje się matką
  • Media: Cameron Diaz będzie miał adoptowane dziecko
  • Robbie Williams wygłosił szczery wywiad na temat zdrowia, swojej żony i podziękował Cameronowi Diazowi za szczęście rodzinne

Nie wiadomo dokładnie, jak i kiedy zostanie matką. Informacje incydenty kardynalne różnica ... Niektórzy twierdzą, że blondynka i jej mąż Bendji Madden adoptują dziecko, inni - mówią o macierzyństwie zastępczym, a jeszcze inni - wierzą, że Diaz w końcu udało się zajść w ciążę sama.

Кэмерон Диаз 4 марта

Cameron Diaz w dniu 4 marca