Biografia Justina Drew Biebera rozpoczyna się 1 marca 1994 roku. Popularny piosenkarz i ulubieniec milionów urodził się w kanadyjskim mieście Londyn w Ontario. Tam dorósł.

Wczesna kariera

Justin Bieber stał się jednym z "złotych dzieci", tych, którzy osiągają sukces będąc jeszcze nastolatkiem. Matka Justina Biebera Patricia Lynn Mallett wychowała syna w spokoju. Zaszła w ciążę, gdy miała zaledwie 18 lat. I chociaż ona i Justin porozumiewają się z jego ojcem, Jeremym Bieberem, ale teraz ma inną rodzinę i nie był oficjalnie żonaty z Patricią. Pomoc w wychowaniu chłopca dostarczała Patricia wielu krewnych. Chłopiec urósł bardzo zróżnicowany, jako dziecko Justin Bieber nauczył się grać na fortepianie, gitarze, perkusji i trąbce. Aby pokazać występ swojego syna na konkursie Stratford Idol, gdzie Justin zajął drugie miejsce w 2007 roku z coverem piosenki Ne-Yo "So Sick", matka stworzył specjalny kanał dla chłopaka na YouTube i przesłał tam film. Po tym jak kontynuowała publikację filmu z piosenkami w wykonaniu Justina. I został zauważony przez Scooter Brown, który później został jego menedżerem. To był początek kariery Justina Biebera.

Justin został zaproszony do stworzenia swoich debiutanckich nagrań demo w Atlancie w USA. Jednak rodzice Justina Biebera nie od razu się zgodzili, Scooter Brown musiał ich długo przekonywać. Po stworzeniu pierwszych nagrań dźwiękowych, Bieber szybko podpisał umowę z Raymond Media Group, której właścicielem był Scooter Brown oraz popularny piosenkarz i producent Asher. Potem kariera Justina szybko wzrosła.

Jego pierwsze dwa debiutanckie albumy: EP "My World" i pełnowartościowy "My World 2.0" były liderami wielu prestiżowych amerykańskich i światowych list przebojów. Wspierając albumy, Bieber dużo grał w telewizji i przy najsłynniejszych nagrodach muzycznych, występował w serialach telewizyjnych jako gwiazda gościnna. Na występach Justina nakręcono też film koncertowy "Never Say Never" (2011), który stał się największym sukcesem w historii tego gatunku. Filmy Justina zwerbowały miliony wyświetleń w YouTube.

Justin Bieber teraz

Do tej pory Justin Bieber ma trzy pełnometrażowe albumy i pięć kolejnych kolekcji remiksów i akustycznych nagrań. Jego dziecięcy klip stał się najczęściej oglądanym na YouTube w całej historii, zdobywając ponad 2 miliardy wyświetleń (później został pokonany przez koreańskiego wykonawcę PSY). Justin sprzedał ponad 15 milionów egzemplarzy swoich albumów.

Teraz wokalista aktywnie pracuje nad nowym materiałem. Jego głos przeszedł kilka zmian, które są normalne, gdy ciało dorasta, a ciało piosenkarza wygląda teraz znacznie bardziej męsko, chociaż jego twarz wciąż ma dziecięcy urok. Do tej pory biografii Justina Biebera towarzyszą zazwyczaj następujące informacje o jego parametrach: wzrost - 175 cm, waga - 66 kg.

Aktywnie interesuje się fanami Justina Biebera i nowościami z jego życia osobistego. Piosenkarz prowadzi raczej aktywny tryb życia, uczestniczy w imprezach i wydarzeniach towarzyskich i, jak się wydaje, jego serce jest wciąż wolne. Justin miał najdłuższy związek ze śpiewaczką i aktorką Selena Gomez , ale para rozstała się kilka razy i znów się zjednoczyła. Teraz są pogłoski, że młodzi ludzie znów są razem, ale jak dotąd nie otrzymaliśmy potwierdzenia. Nierzadko mówiono o innych hobby Justina: piosenkarka Miley Cyrus , modeluje Kendall Jenner i Ksenia Deli, a także wiele innych.

Czytaj także
  • Justin Bieber uratował nieznajomego od narkomana
  • Zdjęcie dnia: Selena Gomez na fotokamerę "Potwory na wakacjach 3"
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!

Jednak żadna z dziewcząt Justin Bieber nie była w stanie mówić o silnych uczuciach z jego strony.

Джастин начал карьеру в подростковом возрасте известность Джастину принесли самодельные видео клип Джастина Бибера долгое время лидировал по количеству просмотров
Джастин Бибер и АшерДжастин Бибер и ЛудакрисДжастин Бибер и Ники Минаж
Джастин Бибер на сценеДжастин БиберДжастин Бибер и Ариана Гранде