W projekcie "Bitwa o zdolnościach parapsychicznych" zaangażowało się już wiele osób o nadprzyrodzonych umiejętnościach, które dały im sławę. Wiele osób szuka spotkania z idolami, aby poradzić sobie z różnymi problemami. Wśród wszystkich uczestników można wyróżnić zwycięzcę 15. sezonu, który został zapamiętany nie tylko ze względu na swój niezwykły wygląd i zachowanie, ale także z powodu ogromnych zdolności pozazmysłowych - Julia Wang .

Dziewczyna pomyślnie przeszła różne testy, skontaktowała się z duszami zmarłych, pomogła rozwiązać problemy, udzieliła porad itp. Wszystko to wywołało ogromne poruszenie wśród publiczności, więc wielu szukało okazji, by umówić się na spotkanie z Julią Wang. Aby to zrobić, publiczność zalała listy do redakcji "Battle of Psychics", napisała do dziewczyny na portalach społecznościowych, a nawet szukała jej w swoim rodzinnym mieście. Postaramy się zrozumieć ten problem.

Jak dostać się do psychiki Julia Wang?

Być może wiele osób będzie rozczarowanych, ale dziewczyna nie urządza przyjęć i wielokrotnie o tym mówiła z ekranów telewizyjnych. Jej zdaniem "przenośnik" ludzi jest organizowany tylko przez szarlatanów, którzy chcą zarabiać pieniądze. Konsultacje za pośrednictwem Internetu w ogóle nie wchodzą w grę. Ponadto psychika aktywnie walczy z różnymi oszustami, którzy pojawiają się w jej imieniu i bierze pieniądze od osób, które szukają sposobów, aby dostać się do sesji z Julią Wang. Odmowę osobistego odbioru psychiki dowodzi fakt, że w tym wcieleniu ma ona zupełnie inne zadanie, które dziewczyna niestety trzyma w tajemnicy.

W prawie każdym wywiadzie ze zwycięzcą słynnego programu Julia Wang dziennikarze są zainteresowani tym, jak dostać się do jej recepcji. Psychika w tej kwestii nie zmienia swojej opinii i zarabia jak dostać się do julie wang na problemy ludzi nie będzie. Wybrała inną ścieżkę i rozwija się w swojej pracy. Wang sprzedaje perfumy własnej produkcji, ale ostatnio wypuściła dla swoich fanów serię lalek, które powstały na jej podobieństwo. Julia mówi do nich, dodając im energii, aby klienci mogli korzystać z lalek, aby im pomóc.

Biorąc pod uwagę fakt, że ogromna liczba osób jest zainteresowanych tym, jak dostać się na osobiste spotkanie z Julią Wang, psychika nie mogła trzymać się z daleka. Dziewczyna zaproponowała jedną alternatywę - poleca wszystkim skontaktować się ze swoją studentką i dyrektorką PR Angellą Grand, która pomaga wszystkim od ponad siedmiu lat. Ćwiczy skandynawską magię i domysły z pomocą Tarot i runy.