Dziś bardzo często ludzie zwracają się ku wróżbom, w szczególności starają się opanować tę sztukę niezależnie. Karty tarota znane są od wielu stuleci, a teraz mówią o nich z ogromną radością. Te fatalne karty przewidują taki bieg wydarzeń, który po prostu nie może być w żaden sposób odwrócony. I nawet kiedy zmieniamy nasze działania, próbując uniknąć wyniku kart, w końcu nadal mamy dokładnie to. Nauka rozpoznawania kart Tarota jest łatwa, jeśli weźmiesz pod uwagę kilka aspektów: dekompozycje są href = " https://womanuntamed.com / Wróżenie po sytuacji / "> o sytuacji < , postawy, pragnienia i przyszłe wydarzenie. Ale żaden z tych układów nie może dać nienagannie dokładnej odpowiedzi na pytania dotyczące nadchodzących.

Karty tarota

Szukasz odpowiedzi na pytanie "Jak poprawnie zgadnąć na kartach tarota?", Wtedy musisz wiedzieć, co chcesz znaleźć. Na przykład, w tej sytuacji możemy określić rzeczywistą postawę niektórych osób wobec nas, a także przejąć wynik rozwiązywanych problemów.

Jeśli interesujesz się klasycznymi kartami Tarota i ich odgadywaniem, zauważamy, że klasyczną talią jest talię "Marsylia". Klasyczny Tarot składa się z 22 Seniorów i 56 Junior Arcana (tajnego kompleksu wiedzy). Starsi są przedstawieni z rysunkami tematycznymi, roślinami, zwierzętami, planetami, literami. I Junior - gra w karty z 4 kolorami w postaci wartości liczbowych (od 10 do asa) oraz karty: Król - Faraon, Dame - Sybilla, Cavalier - Rider, Starszy Jack - Rycerz, Junior Jack lub Page - Herald.

Zalecenia

Zaleca się, aby nauczyć się odgadywania na kartach Tarota dokładnie na kartach klasycznych, ponieważ ich znaczenie jest łatwiejsze do zapamiętania i wymyślono dla nich unikalne zasady użytkowania.

Nauka zgadywania na kartach Tarota powinna być zgodna z następującymi zaleceniami:

 1. Nie zgaduj w nocy. Optymalny czas na wróżby to od 7 rano do 11 wieczorem.
 2. Dni przepowiadania przyszłości to piątek i poniedziałek. I wcale nie w sobotę i niedzielę.
 3. W deszczu i mgle kłamie karta.
 4. Jedna osoba może odgadnąć tylko raz dziennie.
 5. Nie zgadujcie siłą.
 6. Nie powtarzaj tego samego pytania kilka razy - karty są "rozgniewane". Poprawnie - tylko pierwsza odpowiedź.
 7. Nie możesz zgadywać na święta kościoła! Aby kłopot!
Zasady wróżby Tarota
 1. Zanim fortunę powiesz, musisz zdefiniować prośbę.
 2. Zgodnie z żądaniem wybrano układ. Odgadywanie bez żądania, dla "po prostu chcę" daje rozmyte odpowiedzi.
 3. Wybierając mapę, skup się na swoim problemie.
 4. Stwórz spokojne otoczenie. Oddychaj miarowo, zrównoważyć stan umysłu, rozluźnić mięśnie ciała.
 5. Bardzo ważne jest również ustalenie ram czasowych na wróżby, na przykład dzień, tydzień itd.
 6. Jeśli są karty o złej wartości, nie rozpaczaj, panikuj. Musimy szukać przyczyn problemu, sytuacji. Mapy nie są złe.
 7. Prawdomówność wirtualnego przepowiadania wróżb jest całkowicie zależna od twojej wiary w nie.
 8. Mapy to tylko kompas, a mimo to wybierasz kierunek podróży!

Jak zgadywać na tarocie na wykresie "4 karty"?

Wyrównanie "Piramida egipska" odbywa się na 4 kartach, po przetasowaniu kart, jedna zostaje wybrana, ta karta uosabia przyszłość. Następnie trzy kolejne karty są wybierane i układane poniżej rzędu pierwszej karty w tej kolejności: pierwsza karta jest wynikiem obecnej sytuacji, druga to przeszłość i przyczyny dzisiejszych wydarzeń, trzecia to dzisiejsza, czwarta to to, co należy zrobić.

Jeśli często musisz zgadywać Tarot, karta dnia dla ciebie może stać się najbardziej ulubioną fortuną, ponieważ daje pewien kierunek ruchu i mówi ci, jak udany będzie ten dzień. Aby to zrobić, musisz zgadywać Tarot na 1 karcie, a raczej ostrożnie tasować talię, wyciągnąć tylko jedną kartę, zinterpretować ją i dowiedzieć się, jakie jest twoje codzienne życie.

4 karty

Wróżenie kartami tarota na "Trzy karty"

Maksymalny "uczciwy" przy określaniu przyszłości zgadywania. Trzy karty są ułożone. Spośród nich pierwsza to przeszłość, druga to teraźniejszość, a trzecia to przyszłość. Wyrównanie, jak odgadnąć Tarot na 3 kartach, pokazano na rysunku.

tarot na przyszłe trzy karty

Karty tarota - należą do składowych bardzo silnej magii i jak każda inna siła, która jest nam dana, musi być uzupełniona w naturze. Prawo równowagi w naturze nie zostało anulowane, a za informacje uzyskane dzięki wróżbieniu spłacisz z jednakową siłą.