Wiele osób, które nie uciekają się do magii w swoim codziennym życiu, nadal decyduje się patrzeć w przyszłość w święta Bożego Narodzenia, uznając ten czas za najbardziej odpowiedni. Istnieje wiele różnych technik przewidywania odpowiednich do użytku domowego. Proste wróżby na Boże Narodzenie nadają się nawet dla osób, które po raz pierwszy zdecydowały się dowiedzieć o swojej przyszłości. Dzięki prostym rytuałom możesz dowiedzieć się o zadowoleniu, spełnieniu życzeń itp.

Proste sposoby wróżenia na Boże Narodzenie

 1. Z wodą . Możliwe jest użycie tego wariantu przewidywań w celu znalezienia odpowiedzi na pytanie, czy życzenie spełni się, jak określi się dany człowiek itp. Do wróżenia musisz wziąć zwykłe szkło i wlać do niego zimną wodę. Następnie przez chwilę, zaglądając do pojemnika, powinieneś zadać pytanie o zainteresowanie. Następnie szklankę należy umieścić na ulicy, jeśli to możliwe, lub w zamrażarce na całą noc. Rano, zaraz po przebudzeniu, wyjmij pojemnik i zobacz, jak woda jest zamarznięta. Jeśli są dołki, odpowiedź na pytanie jest negatywna, a guzek jest dodatni. Jeśli chodzi o wróżbę na żonatym mężczyźnie, trzeba założyć obrączkę, a jeśli woda jest nierówna, to relacja z mężczyzną będzie zła, a jeśli pozostanie gładka, wszystko będzie dobrze.
 2. Z książką . Jest to prawdopodobnie najprostsze wróżenie na Boże Narodzenie, które nie wymaga żadnych dodatkowych przedmiotów, z wyjątkiem książki i najlepiej wybrać fikcję. Trzymając książkę w dłoniach, musisz pomyśleć o swoim pragnieniu lub pytaniu. Aby lepiej się skoncentrować, możesz zamknąć oczy. Następnie musisz przesłać każdą figurę, która przyszła mi na myśl. Następnie książka losowo otwiera się na dowolnej stronie i czyta wiersz pod ukrytym numerem. Jeśli jedno zdanie nie wyjaśniło, przeczytaj także trzy linie powyżej i poniżej.
 3. Z zapałkami . To proste wróżenie miłości na Boże Narodzenie powinno być prowadzone na konkretnej osobie, abyś mógł dowiedzieć się, co się stanie związek i czy w ogóle będą. Weź dwa mecze z pudełka i możesz podpisać jedną z imieniem mężczyzny, a drugą z własną. Następnie podpalcie mecze i pojedynkujcie się w lewą i prawą rękę, aby mecze były blisko siebie. Jeśli zaczną się do siebie nastawiać, to związek będzie szczęśliwy i długi. Mecze wyprostowane w różnych kierunkach - to znak, że relacja będzie skomplikowana i szybko się skończy. Jeśli tylko jeden mecz zostanie odrzucony, oznacza to, że negatyw będzie pochodził tylko od jednej osoby.
 4. Na wosku . Najczęstsze i zarazem proste wróżenie w noc Bożego Narodzenia będzie wymagało fantazji. Weź mały wosk, włóż łyżkę lub inny metalowy pojemnik i rozpal go. Wlej do miski wodę i wlej do niej stopiony wosk. Patrząc na wynik, można dowiedzieć się o wydarzeniach z przyszłości.
 5. Warianty interpretacji niektórych liczb:

  • drzewo jest zwiastunem zysku i radości;
  • dom - dla osób samotnych jest oznaką nowych relacji, a dla osób zamężnych - zysków;
  • zwierzę jest wrogiem, ale pies oznacza przyjaciela;
  • gwiazda - sukces i zysk;
  • ścieżki - droga;
  • pierścionek - ślub;
  • najprostsze wróżby na Boże Narodzenie
  • postać mężczyzny jest przyjacielem;
  • kwiat - spotkanie drugiej połowy;
  • niezrozumiała postać to zły znak.
 6. Z włosami . Aby przeprowadzić to proste szczęście opowiadające o miłości Boże Narodzenie potrzebujesz dwóch włosów: własnego i przedmiotu uwielbienia. Nadal weź pojemnik z wodą i rozpuść w nim szczyptę granulowanego cukru, soli i sadzy. Wszystko wymieszać, a gdy małe cząsteczki się uspokoją, rzuć włosy. Zostaw wszystko do następnego ranka, a następnie obejrzyj, co się stało. Jeśli włosy są splecione, oznacza to, że para rozwinie się i ślub będzie tuż za rogiem. Jedno włos poszło w dół - to zły znak, obiecujący kłopot. Włosy są po różnych stronach, oznacza to, że związek nie rozwija się.