Dla wielu domino to po prostu popularna gra, szczególnie wśród mężczyzn. W rzeczywistości, prostokątne postacie z kropkami, które nazywane są kościami wśród ludzi, są idealnym narzędziem do przewidywania przyszłość . Istnieją różne wróżby domino, które są proste, ale jednocześnie zgodne z prawdą. Nawiasem mówiąc, wielu nie wie, że wymyślili domino w Chinach, gdzie chipy były używane do komponowania różnych liczb.

Odgadywanie na chińskich domino

Aby przeprowadzić wróżby, musisz kupić nowy zestaw kostek, to znaczy, nie powinny być używane w grze. Nawet pomimo tego domina konieczne jest czyszczenie i ładowanie własną energią. Zestaw jest spłukiwany wodą źródlaną, ale jeśli nie ma takiej możliwości, wpisz zwykłą wodę i przeczytaj na niej takie słowa:

"Woda-woda, pomoc, domina odświeżają się, aby się domyślać, a szczęście nie kradło"

Aby naładować swoje kostki energią, umieść je pod poduszką na noc lub usiądź na nich na chwilę.

Istnieją inne zasady wróżbiarstwa, które z pewnością warto rozważyć:

  1. Najważniejszą rzeczą jest wierzyć, że prognozy będą prawdziwe, a nie traktować działań jako rozrywki.
  2. Użyj zestawu do zgadywania, tylko jedna osoba, ponieważ jest nasycona swoją energią. Domino nie może pokazać losu innych ludzi, tylko swojego pana.
  3. Wróżbiarstwo jest zabronione podczas dni świąt kościelnych, ponieważ jest brane pod uwagę grzech .
  4. Rozłóż kości na płaskiej powierzchni, na przykład na stole. Ważne jest, aby wymieszać je poprawnie i bez barier.
  5. Przed przeprowadzeniem wróżenia musisz się zrelaksować, pozbyć się obcych myśli, które po prostu powstrzymają cię od koncentracji. Następnie zadaj tylko jedno pytanie, które powinno być jak najbardziej szczegółowe.
  6. Jeśli odpowiedź nie jest ułożona, nie oznacza to, że jest to wymówka do odgadnięcia. Ogólnie rzecz biorąc, często nie wolno dokonywać prognoz. Dozwolone jest powtarzanie wróżby tylko za tydzień.

Aby wykonać wróżbę, umieść kostki przed sobą, tak aby punkty były skierowane w dół. Przeprowadź ręce nad kostkami domina, koncentrując się jak najwięcej na swoim pytaniu i pozbywając się obcych myśli. Następnie wybierz jedną kość i spójrz na wynik, a następnie skorzystaj z interpretacji. Jeśli odpowiedź wydaje się niekompletna lub niewystarczająca, wybierz jeszcze dwie kości. Warto zauważyć, że nie powinieneś brać dodatkowych żetonów, jeśli odpowiadasz na pytanie, które Ci się nie podobało.

Interpretacja wróżby przez domino jest następująca:

wróżby przez chińskie domino

Wróżbiarstwo w domino dla miłości jest tą samą drogą, po prostu przez zmieszanie kości, które musisz przemyśleć w drugiej połowie. Interpretacja wróżb jest następująca:

wróżbiarstwo