Trudno znaleźć kogoś, kto nigdy nie chciałby poznać swojej przyszłości. To dlatego wróżby na przyszłość w życiu osobistym, pracy i innych dziedzinach są bardzo popularne. Do tej pory znamy ogromną ilość wróżb, która odbywa się za pomocą kart, wosku, monet i innych przedmiotów. Aby uzyskać prawdziwe informacje, bardzo ważne jest, aby przestrzegać zasad rytuału, a także brać wszystko na poważnie.

Zgadywanie kart na przyszłość

Istnieje wiele różnych wróżb, dla których konieczne jest użycie talii 36 kart. W przedstawionej wersji będzie potrzebnych tylko 13 kart. Ważne jest, aby nie używać wróżenia, ponieważ informacje będą nieprawdziwe. Jest to przydatne w sytuacjach, w których trzeba podjąć poważną decyzję lub określić, czy obecna sytuacja ma kluczowe znaczenie. Weź talię i ostrożnie ją wymieszaj, zastanawiając się nad swoim pytaniem. Następnie zdobądź 13 dowolnych kart i ustaw je w rzędzie. W tym prostym zgadywaniu map na przyszłość, należy interpretować tylko karty, które mają nieparzystą liczbę:

 • mapa №1 - opowie o najważniejszym wydarzeniu, które w danej chwili martwi;
 • numer karty 3 - opisuje przyczyny lęku;
 • numer karty 5 - wydarzenia, które będą musiały wystąpić w niedalekiej przyszłości;
 • numer karty 7 - istniejące ukryte szanse i talenty osoby zgadującej;
 • numer karty 9 - wydarzenia lub osoby, które sprawią, że będziesz się zastanawiać;
 • numer karty 11 - opis zdarzeń powodujących negatywne;
 • numer karty 13 - pewien wynik wróżbiarstwa.

Interpretacje map można przeglądać w ten artykuł .

Herbaciane wróżby na przyszłość - co mnie czeka?

Możesz zgadywać nie tylko na kawie, ale także na warzeniu herbaty. Aby to zrobić, należy zrobić herbatę rano, wystarczy wziąć 1 łyżeczkę liści herbaty. Przykryj filiżankę spodkiem i odstaw na 15 minut. W tej chwili zaleca się usiąść przy herbacie i przemyśleć swoje pytanie lub problemy. Następnie otwórz spodek bez dotykania kubka i zacznij interpretować wróżby przyszłych zdarzeń:

 1. Jeśli liście herbaty są na powierzchni - zły znak, wskazujący na problemy w życiu osobistym i pieniędzmi.
 2. Jeśli na bokach pojawiają się liście herbaty, ale jedna duża jest na dnie, to powinieneś spodziewać się kłótni i problemów z ukochaną osobą.
 3. Jeśli na dnie znajdzie się więcej liści herbaty, a dwa płyną po lewej stronie, sytuacja będzie neutralna, to znaczy, że będą miały miejsce zarówno dobre, jak i złe wydarzenia.
 4. Jeśli po prawej znajdują się dwa liście herbaty - jest to dobry znak, wskazujący na dobry zbieg okoliczności w różnych dziedzinach życia;
 5. Jeśli liście herbaty pływają z góry, a niektóre po prostu rosną, wtedy możesz liczyć na oszałamiający sukces.

Dokładne zgadywanie przyszłości na świecach

Przeprowadź wróżbę po zachodzie słońca. Aby przewidzieć przyszłość, musisz wziąć cztery świece kościelne i umieścić trzy na stole w taki sposób, aby trójkąt równoboczny okazał się i umieścić czwartą z pewnej odległości. Zapal wszystkie świece z jednego meczu. Ważne jest, aby ogólne światło w pokoju było wyłączone. Poprzez zachowanie płomienia interpretowanego przez wróżbę:

 1. Płomień kołysał się w różnych kierunkach - jest to prekursor podróży, która da wielu pozytywów emocje .
 2. Jeśli jedna świeca pali więcej niż inne, wtedy możesz liczyć na sukces i uznanie innych.
 3. Przekrój na krawędzi knota jest oznaką dobrobytu.
 4. Falisty płomień wskazuje na obecność bliskich wrogów. Iskry wskazują na niebezpieczeństwo.
 5. Jeśli płomień wzrośnie lub zmniejszy się, lub jeśli świece będą się palić nierównomiernie, wtedy istnieje wielkie niebezpieczeństwo i powinieneś zadbać o swoje zdrowie.
 6. Pęknięcia są słyszalne - to zapowiedź rozczarowania, a jeśli płomień zanika, to oczekuje się jakiegoś nieszczęścia.
 7. Wysoki i bezpośredni płomień zapowiada przyjemną znajomość.