Dzień św. Andrzeja jest jednym z ważnych świąt dla ortodoksów. Od starożytności ludzie wierzyli, że w nocy 13 grudnia panuje specjalna energia, która pozwala spojrzeć w przyszłość i nauczyć się kilku faktów na temat swojego życia. Wszystko to powoduje istnienie różnych wróżb na święto Andrzeja. Najczęściej zastanawiają się nad przyszłością, a dziewczęta za narzeczoną. Aby uzyskać dokładniejsze wyniki, zaleca się pościć i modlić się w przeddzień tego święta.

Wróżbiarstwo na święto Andrzeja Pierworodnego na narzeczonej

Istnieją różne techniki przewidywania, które muszą być wykonane dopiero po zachodzie słońca, a najlepiej o północy. Rozważmy kilka popularnych wariantów:

  1. Idź do skrzyżowania i zgadnij. pożądanie , co jest związane z kłami. Narysuj okrąg za pomocą dowolnego patyka i słuchaj otaczających dźwięków. Jeśli słyszałeś śmiech i okrzyki, oznacza to, że wkrótce będziesz musiał dostać propozycję małżeństwa. Słyszałem, że ktoś płacze lub kłóci się, to zły znak wskazujący na samotność.
  2. Kolejne wróżby w dniu urodzin Andrew The First Called 13 grudnia odbywają się za pomocą szklanki wody, włosów i pierścionka. Weź zwykłe szkło i wlej trochę wody, około 3/4. Nadal trzeba przygotować wstępnie szczotkowany pierścień, który powiesić na własnych włosach, ale jeśli fryzura jest krótka, a następnie weź nić w kolorze czarnym. Zanurz pierścień w szkle, aby został zanurzony w nim, ale nie dotykał wody. Po zadaniu banalnego pytania, które powinno być pozytywną odpowiedzią, na przykład - "Czy jestem dziewczyną?". Jest to konieczne, aby zobaczyć, w którym kierunku będzie się obracał pierścień, wtedy będzie to strona pozytywnych odpowiedzi. Następnie możesz zadawać pytania na temat zwężenia i patrzeć na zachowanie pierścienia.

Zgadywanie na temat Andrew The First Called for the Future

Najczęściej, aby spojrzeć w swoją przyszłość, na metodę przewidywania fusy z kawy . Proponujemy rozważyć alternatywną opcję i nauczyć się odgadywania parzenia herbaty. Przygotuj herbatę i wypij ją tak, aby pozostała minimalna ilość płynu w filiżance i liściach herbaty. Następnie weź filiżankę w lewej ręce i potrząśnij nią, wykonując trzy ostre ruchy w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Przechyl naczynie i podziel je na dwie części: tę w pobliżu uchwytu, to ty, a reszta to ludzie ze środowiska. Chaina, znajdująca się bliżej szyi, opowie o niedalekiej przyszłości i tych, które są na dole - o odległych. 13 grudnia, Andrzej, w imię wróżby Włącz fantazję i przeglądaj zdjęcia.

Interpretacja wróżbiarstwa na temat Andrew The First Called:

  • góry - testy na drodze;
  • drewno - spełni się pragnienie;
  • kluczem jest dobre zdrowie i stabilna sytuacja finansowa;
  • droga jest zmianą;
  • krzyż - choroba i kłopoty;
  • koło - wesele;
  • serce jest miłością;
  • schody - nowa pozycja.