Każda dziewczyna przynajmniej raz zastanowiła się miłość , ponieważ ten temat dotyczy prawie wszystkich. Ale czasami rytuały przypominają grę i nie przynoszą rezultatów. Dlatego każdy chce znaleźć prawdziwe wróżby dla miłości, które dałoby dokładną odpowiedź na pytanie o zainteresowanie.

Najbardziej zgodne z prawdą wróżbiarstwo miłości

Wiele dziewcząt ucieka się do różnych rytuałów, aby dowiedzieć się, kiedy spotka ich miłość lub jak rozwiązać problemy w związku. Do tej pory jedną z najbardziej popularnych opcji jest wróżenie na kartach tarota. Ponieważ dzięki temu rytuałowi możesz znaleźć wyjście z trudnej sytuacji w związku.

"Piramida kochanków"

Tylko karty Major Arcane uczestniczą w tej wróżbie. Weź 4 karty i ułóż je w następujący sposób: 1 karta na dole, 2 i 3 w rzędzie powyżej i 4 jeszcze wyżej.

Znaczenie map można znaleźć tutaj.

Interpretacja wróżbiarstwa:

Mapa numer 1 - opowiada o swoich uczuciach i emocjach w obecnym związku.

Mapa numer 2 - opowiada o partnerze, jego uczuciach, wpływie na ciebie i zachowaniu.

Karta numer 3 - opowie o związku jako całości i pomoże znaleźć rozwiązanie istniejącego problemu.

Numer karty 4 - powie, czy twój związek ma przyszłość.

prawdomówna wróżba opowiadająca o miłości chłopaka

Ponadto stare prawdomówne wróżby z miłości do faceta są bardzo popularne, na przykład w lustrze, na meczu, na ringu itp. Wszystkie te rytuały są wypełnione ukrytymi tajemnicami i magnetyzmem. Na przykład użycie lustra do rytuału jest uważane za bardzo niebezpieczne, ponieważ, według wielu mediów, jest ono przewodnikiem po innym świecie.

Jedna z popularnych wróżek dla dziewczyn

Aby go wydać, konieczne jest noc od poniedziałku do wtorku. Do tego rytuału potrzebna jest mała gałązka świerku, którą należy umieścić pod poduszką i wypowiadać następujące słowa: "W poniedziałek kładę się do łóżka, kładę świerk na czubku łóżka, śnię o mnie, który myśli o mnie". Jeśli widzisz mężczyznę we śnie, najbardziej prawdomówna opowieść o miłości to znaczy, że ma dla ciebie sympatię.

Prawdziwe cygańskie wróżby dla miłości

Od dawna temu wierzono gypsy fortune telling najbardziej prawdziwe, dlatego są bardzo popularne. Podczas rytuałów bardzo ważne jest skupienie się na kwestii, którą należy zadać mentalnie. Cygańskie zgadywanie nie tylko na kartach, ale także na ręce, wosku, pieniądzach itp.

Fasola odgadnięcia

W tym rytuale weź płócienną torbę i garść ziaren. Mentalnie i wyraźnie zadaj pytanie, na które można odpowiedzieć "tak" lub "nie". Następnie włóż rękę do torby, wyjmij garść ziaren i połóż je na stole. Jeśli liczba jest równa, odpowiedź brzmi "tak", a nawet nie - "nie".