Ogromna liczba kobiet zwraca się do magii, aby zrozumieć związek z płcią przeciwną. Niektórzy robią to jako rozrywkę, podczas gdy inni wierzą i postępują zgodnie z instrukcjami. Cygańskie wróżby króla są bardzo popularne. Do cygańskich metod przepowiadania ludzie z zamierzchłych czasów są traktowani z szacunkiem, wierząc w wyniki bez żadnych wątpliwości. Cygańska wróżbiarka Aza ma głębokie starożytne korzenie, pozwalające uzyskać odpowiedzi na wiele pytań.

Cygańskie wróżby "Czterej Królowie"

Aby przewidywania były jak najbardziej dokładne, konieczne jest rozpoczęcie zgadywania tylko wtedy, gdy istnieje przekonanie, że wróżenie jest prawdziwe. Równie ważne jest dokonanie odpowiedniego przygotowania, na które trzeba kupić siedem świec kościelnych, które powinny być tak grube, jak to tylko możliwe. Odgadywanie króla przy pomocy wróżby cygańskiej jest konieczne po pełnym zachodzie słońca samotny tak, aby nic nie zakłócało i nie rozpraszało. Usuń krzyż i usuń go. Zapal świece na stole i połóż wokół nich czterech królów. Patrząc na płomień świec, powiedzmy taki spisek:

"Wzywam cygańską siłę do ognia, Teraz zapłacę królom. Pozwól mu przewidzieć, że jest postacią dzieciaka, który będzie moją drugą połową. Niech nie spadnie ciemny garnitur, Kind - miłość i złoczyńca - atak. Amen. "

Po tym zebrać królów, przetasować i umieścić je pod poduszką. Teraz musisz poczekać, aż świece całkowicie się zapalą, a następnie wyciągnąć jedną kartę spod poduszki bez patrzenia i przejść do interpretacji:

 1. Król diamentów jest człowiekiem, z którym łączy go związek, w rzeczywistości jest on rozwiedziony i nie będzie w stanie zapewnić wsparcia finansowego.
 2. Król robak - wybrany jest niezawodny, a co najważniejsze, czuje się szczery uczucie . Ponadto jest bezpieczny finansowo.
 3. Król pik i trefl oznacza, że ​​będą trwały ciągłe kłótnie, brak szacunku i ubóstwo w związku.

Wróżenie cygańskie przez 4 królów

Ta wersja wróżenia jest odpowiednia, jeśli chcesz wiedzieć o uczuciach kilku fanów naraz. Trzeba wziąć talię 36 kart, które muszą być nowe lub nigdy nie używane w grze. Przytrzymaj pokład w dłoniach przez jakiś czas, aby nasycić go swoją energią. Zdobądź czterech królów, nazwij ich imionami ludzi interesujących i połóżcie je w rzędzie przed sobą, podnosząc koszulę. Następnie wymieszaj resztę talii, zadając pytanie o zainteresowanie, a następnie w dowolnym miejscu przesuń karty do siebie. Aby zdradzić króla przy pomocy wróżby cygańskiej, rozłóż karty po kolei, to znaczy najpierw na pierwszym, drugim, wróżbiarstwo dla Cyganów z 4 królami trzeci, czwarty, a potem znów pierwszy i tak dalej. Następnie należy odłożyć sparowane karty, kładąc je na królów. Zbierz pozostałe paczki i powtórz wyrównanie jeszcze trzy razy. Następnie spójrz na karty upadłych par i przejdź do interpretacji:

 • 6 - ukochany zmieni się;
 • 7 - król marzy o spotkaniu;
 • 8 - pragnienie wzajemnego mówienia;
 • 9 - człowiek odczuwa szczere uczucia;
 • 10 - są wspólne interesy;
 • walety - król marzy o pocałunku;
 • panie - wkrótce pojawi się propozycja przyjaźni;
 • Asy - król tęskni.