Istnieje wiele sposobów na przyspieszenie procesu realizowania własnych pragnień. Zdaniem specjalistów od psychologii i Feng Shui doskonałą metodą jest wizualizacja, która wciela myśli w rzeczywistość. Pomóż w tej karcie życzeń dla Feng Shui na 2018, którą łatwo stworzyć własnymi rękami.

Lista życzeń na 2018

Aby dołączyć do karty maksymalna energia , lepiej zacząć produkcję w specjalnie wyznaczonym czasie. Może to być urodziny, księżyc w pełni i okres rosnącego księżyca. Jeśli chcesz, aby karta życzeń dla Feng Shui działała w najpełniejszy sposób, lepiej zrobić to podczas chińskiego Nowego Roku (jest inna nazwa - Spring Festival), która trwa 14 dni.

W tym okresie następuje oczyszczenie z negatywnych, odnowienie wszystkich sfer życia, przyciąganie szczęścia i szczęścia. Od czasów starożytnych uważa się, że w tym czasie "otwierają się drzwi" pomiędzy światem fizycznym i boskim. W 2018 roku udany okres na wydanie karty życzeń dla Feng Shui 2018 rozpoczyna się 16 lutego i potrwa do 2 marca. Wybierz czas, aby móc zrobić to od razu bez długich przerw.

Karta życzeń Feng Shui - instrukcja

W przypadku karty należy przygotować wstępnie arkusz papieru, który służy za podstawę, oraz wiele zdjęć, które można wydrukować lub wyciąć z czasopism. Oprócz tego będziesz potrzebował kleju, ołówków, markerów i innych przedmiotów, aby karta była jasna. Zasady sporządzania karty życzeń dla feng shui wskazują, że należy zacząć pracę w dobrym nastroju i spokojnym stanie. Konieczne jest przejście na emeryturę, aby nic nie zakłócało i nie rozpraszało.

Jest kilka wskazówek, jak narysować kartę życzeń dla Feng Shui na 2018:

 1. Podczas składania podpisu nie można używać fraz, które mają kolor negatywny lub negatywny. Zabronione jest pisanie, na przykład, "Nie będę samotny", poprawna wersja "Mam bliskich ludzi".
 2. Lista życzeń feng shui w strefach powinna być tworzona bez pośpiechu i zgiełku, ponieważ ważne jest uważne rozpatrzenie każdego szczegółu, włożenie w nie swojej energii i pozytywnych myśli.
 3. Kiedy pragnienie z mapy zostanie zrealizowane, rysunek musi zostać zastąpiony nowym, niż "świeże" marzenia, tym lepiej.
карта желаний по фен шуй инструкция

Fen Shui Desire Mapa Sector

Aby nie tworzyć chaosu, należy umieszczać zdjęcia w określonych miejscach - sektorach, które mają na celu opisanie określonego obszaru:

 1. Zdrowie . Ważne jest, aby wybrać dla karty życzeń kolory sektorów według Feng Shui, co zostanie omówione później, a także załączyć własne zdjęcie i powinno znajdować się w środku. Obraz musi być pozytywny i pojedynczy, to znaczy, nie powinno być na nim innych osób. Zdjęcie nie może być starsze niż rok.
 2. Kariera . Tutaj mogą być zdjęcia wykresów rosnącej sprzedaży, logo firmy, gdzie chcesz pracować i tak dalej.
 3. Reputacja (chwała) . Obejmuje to wszystko, co wiąże się z popularnością, czyli musisz dołączyć zdjęcia odpowiednie do działań, w których chcesz odnieść sukces.
 4. Bogactwo . W tym sektorze znajdują się obrazy związane z dobrobytem finansowym, na przykład pakiety pieniędzy i różne drogie rzeczy.
 5. Mądrość . Obszar odpowiedzialny za wiedzę, więc jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, zrobią to zdjęcia z nazwami kursów. Tutaj możesz załączyć prawo jazdy, dyplom, certyfikat przejścia szkolenia i tak dalej.
 6. Rodzina . Tutaj karta życzeń do Feng Shui na rok 2018 musi koniecznie zawierać rodzinne zdjęcie, na którym wszyscy są szczęśliwi. Zaplanuj dzieci, a następnie umieść w tym miejscu obraz kobiety w pozycji lub małego dziecka.
 7. Miłość . Aby upewnić się, że wszystko jest w porządku w życiu osobistym, w tym sektorze należy dołączyć zdjęcia przedstawiające kochanków, romantyczne randki i tym podobne.
 8. Hobby (kreatywność) . W tym miejscu powinno być zdjęcie rzeczy, które lubisz robić. To może być wszystko.
 9. Podróż . Chcesz odwiedzić inne kraje, a następnie wybrać zdjęcia miejsc, które najbardziej przyciągają.

Grid Bagua - mapa życzeń Feng Shui

Aby prawidłowo umieścić obrazy na papierze, należy skupić się na siatce Bagua - ośmiokącie energii, które pomaga zidentyfikować obszary, w których aktywację można dostosować do określonych obszarów życia. Jest związana z końcami świata, a lista życzeń feng shui wykorzystuje je również do prawidłowego podziału sektorów: bogactwa, mądrości, miłości i innych.

сетка багуа фен шуй карта желаний

Kolory karty pożądania dla Feng Shui

Aby wyróżnić i wzmocnić różne energie w feng shui, stosuje się kolory. Muszą być brane pod uwagę przy projektowaniu sektorów, na przykład w celu utworzenia ramki lub zapisów. Użyj tych kolorów dla karty życzeń na 2018:

 • zdrowie - złoty i żółty;
 • kariera - niebieski;
 • reputacja - czerwony;
 • bogactwo - zielony i fioletowy;
 • mądrość - brązowa i ciemnopomarańczowa;
 • rodzina - ciemnozielona;
 • miłość jest czerwona i różowa;
 • hobby - białe i srebrne;
 • podróż - szara i srebrna.

Zdjęcia z życzeniami na Feng Shui

Aby wypełnić sektory, musisz wybrać dobre zdjęcia, które można znaleźć w czasopismach, gazetach, drukować z Internetu, a nawet narysować na własną rękę. W takim przypadku kieruj się takimi zasadami:

 1. Zdjęcia do karty życzeń 2018 powinny wyświetlać pożądane, więc nie leniwy, aby szukać czegoś, co pasuje. Powinny być piękne i wywoływać dobre emocje.
 2. Obrazy powinny być pozytywne i żywe, tzn. Nie może być mowy o negatywnym.
 3. Każdy obraz powinien być jasny i wyrazić konkretną myśl. Nie powinien zawierać niepotrzebnych szczegółów, aby nie marnować energii.
 4. Porady dotyczące umieszczania zdjęć na karcie życzeń w Feng Shui na 2018 r. - wypełnij sektory sekwencyjnie, nie wszystkie naraz. Jest to ważne, aby maksymalnie zwrócić uwagę na każdą strefę i nie być rozpraszanym przez nic.

Rozmiar karty Desire według Feng Shui

Błędem jest sądzić, że nie ma żadnych ograniczeń co do wielkości karty. Wielu jest przekonanych, że im więcej, tym lepiej, ale tak nie jest. Karta życzeń do feng shui powinna mieć określone wymiary, a najlepiej jest uważana za kwadratowy kształt o parametrach 68x68 cm. Kwadrat można łatwo podzielić na sektory, aby pomieścić wszystkie pożądane. Pozytywna energia będzie nosić i produkty o takich rozmiarach: 88х88 i 69х69 cm.

Jak aktywować kartę życzeń dla Feng Shui?

Że gotowy produkt nie stanie się zwykłą ozdobą, konieczne jest jego aktywowanie. Instrukcje dotyczące wykonania karty życzeń na 2018 r. I jej uruchomienia wskazują, że należy spełnić jedno z pragnień, więc należy ją wcześniej przewidzieć. Jego wizerunek powinien znajdować się w centrum, na przykład może to być jakaś odzież, którą można od razu kupić i kupić, dzięki czemu marzenie stanie się rzeczywistością i aktywować mechanizm realizacja wszystkich innych pragnień .

как активировать карту желаний по фен шуй

Kiedy aktywować kartę życzeń w 2018 roku?

W rzeczywistości mapa działa już od momentu, w którym zaczyna być wykonywana, ponieważ cały czas należy stosować wizualizację, pokazując w jaki sposób wklejane obrazy stają się rzeczywistością. Karta życzeń na 2018 r. Rozpoczyna swoją energię od momentu spełnienia pierwszego pragnienia, jak opisano powyżej, im szybciej to nastąpi, tym lepiej. Nie ma ograniczeń w datach.

Afirmacje dla karty życzeń dla Feng Shui

Oprócz pięknych zdjęć w każdym sektorze, zaleca się pisanie afirmacji - krótkie frazy, w tym formułę słowną, która jest w stanie naprawić obraz i podać instalację podświadomości. Kompilacja życzenia kart Feng Shui zawiera koniecznie rysunek składających się z siebie fraz, które powinny odnosić się do pragnień. Oto kilka przykładów:

 1. Zdrowie . "Jestem zdrowy, wszystkie choroby ustąpiły", "Kocham swoje ciało".
 2. Kariera . "Każdego dnia daje mi nowe możliwości, z których korzystam maksymalnie", "mam doskonałe perspektywy zawodowe".
 3. Reputacja . "Ludzie wokół mnie są dobrzy", "Liczba moich subskrybentów rośnie każdego dnia"
 4. Bogactwo . "Wyciągam pieniądze dla siebie", "Kwota na mojej karcie stale rośnie".
 5. Mądrość . "Moja intuicja jest dobrze rozwinięta i pomaga w rozwiązywaniu różnych problemów", "Codziennie uczę się czegoś nowego i pożytecznego".
 6. Rodzina . "Moja rodzina jest silna i wszyscy żyją w miłości" "Jestem w stanie i wkrótce będę moją matką".
 7. Miłość . "Miłość otacza mnie we wszystkim", "Moja druga połowa mnie uszczęśliwia".
 8. Hobby . "Wszystkie moje pomysły są genialne i wyjątkowe" "Rozumiem mój potencjał twórczy".
 9. Podróż . "Podróżuję i uczę się wielu nowych i interesujących rzeczy" "Na wakacjach zamierzam odpocząć nad morzem".

Gdzie powiesić kartę życzeń dla feng shui?

Aby obrazy działały, muszą zawsze znajdować się przed ich oczami, ale inni ludzie nie powinni ich brać pod uwagę. Specjalistom w feng shui zaleca się powieszenie karty w sypialni, aby dana osoba mogła rozpocząć i zakończyć dzień od oglądania zdjęć. Możesz ją wyjąć w formie rozwiniętej (zabrania się składać karty) na górnej półce lub szafce. Najbardziej odpowiednie miejsce na mapę spełnienie pragnień Feng Shui - drzwi szafy od środka. Możesz zrobić mapę elektroniczną i zainstalować ją na swoim pulpicie.

куда вешать карту желаний по фен шуй