Prawdopodobnie w historii projektu "Bitwa o Piony" żaden z uczestników nie wywołał takiego poruszenia jak Julia Wang. Wysoka dziewczyna, w dziwnych ubraniach i niezwykłym makijażu, przyciągnęła uwagę innych przy pierwszym pojawieniu się. Przez cały czas trwania projektu i po jego zakończeniu ludzie zastanawiają się, kim jest Julia Wang, psychiczka lub aktorka? W sieci można znaleźć ogromną liczbę wywiadów z osobami, które twierdzą, że transfer to konfiguracja i wszyscy jej uczestnicy, między innymi. Aby zrozumieć tę sytuację, należy bardziej szczegółowo rozważyć istniejące opinie.

Czy Julia Wang jest medium?

Najsilniejszy skandal wybuchł po ogłoszeniu radiowca Kati Gordon, że słynny psychik pracował niegdyś jako zwykły fryzjer bez żadnych nadprzyrodzonych zdolności. Dziewczyna nawet zdecydowała się pozwać kanał TNT. Gordon jest gotów zapłacić milionowi swojego prawnika każdemu psychice, która ją udowodniła umiejętności . Julia Wang powiedziała, że ​​nie jest szarlatanką, a lider po prostu zdecydował się podnieść swój rating na jej koszt. W tej chwili konflikt zostaje zamrożony w powietrzu i czy kontynuacja nie jest jeszcze znana.

Do grupy ludzi, którzy nie wierzą w zdolność "ducha chaosu", należy piosenkarz Danko, który twierdzi, że miał intymny związek z dziewczyną. Mężczyzna twierdzi, że Julia Wang nie ma żadnych umiejętności i jest to konfiguracja. Ponadto Danko uczestniczył jako gwiazda gościnna w minionych sezonach serialu i jestem pewien, że wszystko jest konfiguracją. Mówią, że uczestnikom mówi się wszystko z góry, wtedy będą słuchać ich odpowiedzi, a dopiero potem zapisywać program.

O tym, czy to prawda, że ​​Julia Wang jest medium, powiedziała jej przyjaciółka z dzieciństwa. Jako dowód umieściła zdjęcia wraz z "duchem chaosu". Dziewczyna zapewniła, że ​​przyjaźni się z Vangiem, gdy miała 17 lat. Była piękna i jasna bez żadnych zdolności parapsychicznych. Potem ich ścieżki się rozeszły, a kiedy zobaczyli ją 5 lat później, tak zwany przyjaciel jadł rozpoznanie Julii, która wyglądała, delikatnie mówiąc, dziwnie. Również dziewczyna, słysząc, że Wang jest najsilniejszym medium, była lekko zaskoczona i nie uwierzyła. Fani Julii Wang są pewni, że wszystkie stwierdzenia, że ​​nie jest prawdziwym medium, to fikcje i intrygi zazdrosnych ludzi. Podczas gdy prawdziwy dowód nie istnieje, każda osoba ma prawo sam decydować, czy wierzyć w cuda, czy nie.

Kilka faktów z biografii Julii Wang

W swoich licznych wywiadach dziewczyna mówi, że zawsze pociągała ją kreatywność. Już pokazała się w wielu sferach. Na przykład Julia osiągnęła pewną wysokość w branży modelowania. Robi zdjęcia, perfumuje, śpiewa i pisze piosenki dla swojego zespołu rockowego. W niektórych filmach psychiczna Julia Wang pojawia się jednak w epizodzie julia vang psychiczna lub aktorka Obsada: "Wszyscy mężczyźni są ich ...", "Day Watch", "Tumbler" i "The Best Movie 2".

Osoby bliskie Wang mówią, że zaczęła rozwijać swoje umiejętności dopiero od 2012 roku, chociaż były to jej własne słowa, od urodzenia. Pchnął ją do tej książki Eddie Eriksson "Tao Chaos". Według samej Julii zwycięstwo w "Bitwie o psychikę" jest dla niej kwestią życia i śmierci. Vang zawsze opowiada o sobie z pewną tajemnicą, pozostawiając dla człowieka przestrzeń wyobraźnia . Na przykład wiele osób uderzyło w informację, że Julia pamięta wszystkie poprzednie życia. Twierdzi, że odrodziła się już ponad 150 razy. Wang powiedziała, że ​​po raz ostatni była paryżanką, która zabiła się w ciągu 15 lat. Julia powiedziała, że ​​obecnie żyje jej ostatnim życiem.