Kobiecy japoński parasol nie jest praktyczny, chroni przed deszczem, wiatrem i słońcem. Złożony projekt, nietypowe wzory i drogie materiały czynią to akcesorium prawdziwym dziełem sztuki. Japonki używają parasoli przez cały rok. Ich zdaniem zjawiska naturalne negatywnie wpływają na skórę i włosy, a przy pomocy tego urządzenia dłużej zachowują piękno. Współczesne kobiety europejskie nie przywiązują tak dużej wagi do takich wyroków, ale żadna kobieta nie chce chodzić w deszczu bez parasola.

Japońskie parasole Trzy słonie

Firma Three Elephants produkuje parasole od ponad 100 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie, dzięki czemu możemy tworzyć wysokiej jakości i stylowe towary. W tej chwili produkty tego znaku towarowego są eksportowane do 75 krajów świata, co po raz kolejny potwierdza wiarygodność marki.

W swoim asortymencie TM Three Elephants ma wiele modeli, wśród których są składane japońskie parasole i laski. Istnieją wyjątkowe instancje z systemem w pięciu dodatkach, co sprawia, że ​​akcesorium jest niezwykle kompaktowe i pozwala umieścić je nawet w tym miejscu mała torebka . Ramy wszystkich modeli wykonane są z trwałych, ale lekkich materiałów. Do kopuły używane są wyłącznie materiały odporne na zużycie, które są w stanie maksymalnie chronić przed zamoczeniem. Aby zwiększyć efekt, niektóre parasole mają powłokę teflonową. Absolutnie nie trzeba go suszyć, wystarczy zrzucić z niego deszczówkę. Ponadto ta impregnacja pozwala zachować wszystkie inne właściwości parasola dłużej w każdych warunkach pogodowych. Uchwyty produktów mają anatomiczny kształt dłoni, który jest niesamowicie wygodny w noszeniu.

Japońskie parasole Ame Yoke

Ame Yoke to kolejny autorytatywny japoński producent parasoli, który idealnie pasuje do jakości i ceny. Jednym z najnowszych osiągnięć firmy jest połączenie stali i włókna węglowego w produkcji ramy. Taki stop pozwala zginąć produkt, ale nie pęka. System został zaprojektowany w celu ochrony przed silnymi podmuchami wiatru. Kopuły większości modeli wykonane są z eponzy ze specjalną impregnacją. Na takiej powierzchni woda toczy się w kropelkach, nie pozostawiając smug ani śladów. Różnorodność kolorów pozwala wybrać parasol na każdy gust.

Dla kobiet, które chcą wprowadzić coś niecodziennego w ich życie i zagłębić się w tajemniczy świat gejszów, powstają japońskie zmywane parasole. Najbardziej popularne kolory - z wizerunkiem Sakury. Jej delikatność i elegancja nadają obrazowi świeżość i atrakcyjność. Sakura może być wykonana w różnych kolorach. Potrzebne są także japońskie motywy w postaci motyli, ryb, czapli, lotosów i chryzantem.

Japońskie parasole 1Japońskie parasole 2Japońskie parasole 3
Japońskie parasole 4Japońskie parasole 5Japońskie parasole 6
Japońskie parasole 7Japońskie parasole 8Japońskie parasole 9