Królowa wrzasków - taki pseudonim otrzymał w młodości Jamie Lee Curtis za to, że często wykonywała bezbronne dziewczyny w horrorach. Ale aktorka nie poprzestała na tej roli - zdjęcia różnych gatunków z jej udziałem cieszą się przyjemnością na całym świecie, a ponadto Jamie Lee Curtis jest również znany jako pisarz dziecięcy.

Młody Jamie Lee Curtis

Jamie Lee urodził się w 1958 roku w rodzinie aktorskiej. Jej ojcem był Tony Curtis, a matka - Janet Lee. Rodzice rozwiedli się, gdy Jamie Lee i jej siostra Kelly byli jeszcze młodzi, ale obie siostry znalazły się w zawodzie aktora.

Jednak Jamie Lee nagle doszła do tej decyzji - po ukończeniu studiów dziewczyna weszła na uniwersytet specjalizujący się w pracy socjalnej. Studiowała dobrze, ale grała jeszcze lepiej w teatrze studenckim, a przy okazji, lubiła to hobby znacznie bardziej niż studia. Jamie Lee rozpoczął casting, a od 1977 pojawił się już w odcinkach różnych seriali telewizyjnych. W 1978 roku Jamie Lee obudził się znany po wydaniu popularnego horroru "Halloween". Została zaproszona do odgrywania ról w takich filmach, a ten gatunek już skojarzył się z nazwiskiem aktorki, jak oderwała się od tego kierunku i znakomicie spisała się w komedii "Swap places". Ale także ten obraz stał się dopiero początkiem wielkiego i udanego sposobu Jamiego Lee w kinie.

Rysunek Jamie Lee Curtis

Aktorka Jamie Lee Curtis zawsze była sławna idealna figura . Nawet teraz, kiedy przekroczyła 60-letni okres, Jamie Lee wygląda bardzo dostojnie i nie jest nieśmiała w swoim wyglądzie.

Czytaj także
  • Reżyser James Cameron skomentował historię korupcji dwunastoletniej Elizy Dushku
  • Taylor Lautner i Billy Lourdes: romans z usługami?
  • Megan Fox przed i po tworzywach sztucznych

Sekret harmonii Jamie Lee w młodości i dzisiaj - trening w siłowni, kolarstwie, jodze, zajęciach baletowych. Aktorka nie ukrywa, że ​​uważnie obserwowała twarz i postać w latach swojej młodości, nie przestała tego robić w ostatnich latach - kilka razy w tygodniu odwiedza salony kosmetyczne.

Джейми ли Кертис в молодости была очень красивой девушкой Джейми Ли Кертис всегда тщательно следила за своей внешностью Джейми Ли Кертис исполнила роли в огромном количестве разножанровых картин
Джейми Ли Кертис на сьемкахи сегодня Джейми Ли Кертис не стесняется своего телаиз Джейми Ли Кертис не получилось социального работника
молодая 60 летняя Джейми Ли Кертиснесравненная Джейми Ли Кертисодна из самых сексуальных актрис Джейми Ли Кертис