Iskra Lawrence, jeden z najpopularniejszych modeli obecnych w kategorii plus, starał się schudnąć do "standardowych" parametrów, ale tak się nie stało. Z biegiem czasu dziewczyna przestała walczyć z dodatkowymi kilogramami i po prostu zakochała się w swoim ciele, czyniąc niemożliwe - zamieniła się w jeden z najsłynniejszych modeli świata.

Искра Лоуренс - известная модель

Iskra Lawrence jest dobrze znanym modelem

Wywiad do amerykańskiej edycji Self

Dziś 26-letni Lawrence pojawia się z godną pozazdroszczenia regularnością na stronach modnych glos, a kolejnym osiągnięciem było amerykańskie Self. Czytelnicy magazynu znajdą nie tylko interesującą sesję zdjęciową, ale także dowiedzą się, w jaki sposób dziewczyna o wspaniałej figurze odniesie sukces. Co więc sugeruje Spark?

"Na początek opowiem ci trochę o tym, jak stałem się sławny. Od dzieciństwa zacząłem marzyć, że będę modelką i już w wieku 13 lat zacząłem chodzić na castingi i różne selekcje. To prawda, szczerze, zawsze mi odmawiano z powodu nadmiernej wagi. Na początku wpadłem w panikę, a potem zrozumiałem, że muszę walczyć. Zacząłem siedzieć na przeróżnych dietach i uczestniczyć w aktywnych treningach, ale wszystko było bezowocne. Bardzo się martwiłem. To wtedy jeden z moich przyjaciół poradził mi, żebym prowadził pamiętnik. Zacząłem zapisywać moje doświadczenia i zdałem sobie sprawę, że bardzo wiele zależy od tego, jak postrzegasz tę lub inną sytuację. Na przykład zacząłem postrzegać nadwagę jako integralną część mnie, ciągle mówiąc, że takie formy sprawiają, że jestem bardziej kobieca i seksualna. A potem wszystko w mojej głowie rozwinęło się w proste zasady. Po pierwsze, musisz jasno zrozumieć, kim się staniesz. Po drugie, tylko ty możesz krytykować siebie na temat wyglądu, a także decydować, czy jesteś piękna czy nie. Po trzecie, każda porażka jest tylko lekcją, która wzmocni cię. Po czwarte, nigdy nie musisz porównywać się z innymi dziewczynami. I wreszcie, po piąte, naucz się kochać, szanować i rozpieszczać swoje ciało. Pamiętaj, że to twój dom na całe życie. Często chodzimy do salonów SPA i masaży, oprócz tego, jedzmy dobrze. Uwierz mi, twoje ciało będzie za to wdzięczne.
Искра Лоуренс пыталась похудеть, но у нее ничего не выходилоМодель осознала, как она красива и сексуальнаИскра Лоуренс гордится своими формами

Iskra Lawrence jest dumna ze swoich form

Czytaj także
  • Iskra Lawrence rozebrała się w nowojorskim metrze
  • Iskra Lawrence
  • Pamela Anderson potępiła lekkomyślność i hipokryzję ofiar Harveya Weinsteina

Spark przeciwko klasyfikacji modeli

Wielu już zdążyło zgadnąć, Iskra - niestandardowy model, dlatego w jej życiu pojawiają się różne nieprzyjemne historie dotyczące sfery zawodowej. Dość często dostaje obraźliwe recenzje w sieciach społecznościowych na temat tej lub tej sesji zdjęciowej. Kiedyś Lawrence powiedział te słowa:

"Uważam, że klasyfikacja modeli jest błędna. Dość często ludzie, wciąż nie widząc zdjęć, ale widząc napis plus-size, zaczynają wydzielać negatyw. Wiele osób musi nauczyć się przeglądać listy, a wtedy będą mogli w pełni docenić moje zdjęcia. "
Искра Лоуренс выступает против классификации моделейИскра считает, что отказ от классификации позволит по-другому смотреть на фотоИскра Лоуренс на обложке журнала Self

Iskra Lawrence na okładce magazynu Self