Alexander Panaiotov - artysta z doświadczeniem i wiele osób znających projekt "Artysta ludowy", gdzie zajął drugie miejsce. Nie rozróżniając się cienkością i wadze 106 kg, przyszedł do teleprojektu "Głos" jako zupełnie inna osoba, a dziś jego waga o wysokości 190 cm to 86 kg. Według samego artysty, w nowym ciele czuje się więcej niż wspaniały. Jak Aleksander Panajotow stracił na wadze - w tym artykule.

Dlaczego Aleksander Panajotow stracił na wadze?

Artysta zawsze był skłonny do nadwagi. Żeby zachować formę, powiedział, że pomógł mu brak jedzenia w lodówce. Oczywiście, z powodu ciasnej grafiki, zawsze istnieje pokusa, aby przechwycić coś złego z punktu widzenia racjonalnego odżywiania w biegu, więc Alexander nie lubił gotować tylko pustych półek w lodówce. Ostatnio nie jadł nawet śniadania rano, a jeśli pozwolił sobie na przekąskę, było to bardzo rzadkie. Im więcej jedzenia w lodówce, tym silniejsza chęć zniszczenia wszystkiego, więc piosenkarz wolał, żeby było tylko minimum niezbędnych produktów.

Ten stan rzeczy pasował do niego przez jakiś czas i nie zastanawiał się, jak odżywianie wpływa na jego życie. Jednak w pewnym momencie artysta doszedł do przekonania, że ​​takie życie po prostu go poprowadzi, a roztrzaskane zdrowie nie pozwoliłoby na rozwój kariery. Oparł się na odpowiednim odżywianiu i sporcie - to właśnie dieta utracił pan Aleksander. Słowo "dieta" prowadzi do nudy. On, podobnie jak wielu przedstawicieli show biznesu, rozumiał dziś, że jedzenie powinno być racjonalne i zrównoważone, nie ograniczające się w niczym, ale takie, które byłoby łatwe i wygodne, aby trzymać się całego mojego życia.

Zasady żywienia i ile stracił Aleksander Panajotow?

Alexander Panayotov stracił na wadze - stracił 20 kg! Jednocześnie podkreśla, że ​​stało się to bez udziału jakichkolwiek tabletek, suplementów diety, narkotyków, alkoholu itp. Przede wszystkim odmówił fast food , półprodukty i inne produkty spożywcze w opakowaniach próżniowych o długim okresie trwałości. Artysta jest przekonany, że w diecie powinny być obecne wyłącznie świeżo przygotowane dania, codziennie na stole powinny być zarówno pierwsze, jak i drugie, a także płatki, które zakażają organizm energią i dostarczają mu wszystkich niezbędnych witamin i minerałów.

Teraz wokalista nie opuszcza śniadania i próbuje usiąść przy stole w tym samym czasie, aby ciało było gotowe do przetworzenia jedzenia. Wyrasta z tabeli lekko głodny, nie pozwalając sobie na przejadanie się, ale przy pierwszym żarze żołądka natychmiast zjada coś z warzyw lub owoców, produktów mlecznych. Posiłki powinny być co najmniej pięć razy dziennie, a wraz z nimi przekąski więc nie traktuj ich tak lekko. Ponadto owoce i warzywa zawierają błonnik, który jest niezbędny do prawidłowej perystaltyki jelit, a produkty mleczne bogate w korzystne bakterie mają również korzystny wpływ na funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Alexander zaczął pić więcej płynów, ale zużywa mniej soli, a także tłuszczów ogniotrwałych. Otrzymuje większość niezbędnych tłuszczów z olejów roślinnych i węglowodanów ze zbóż, a nie do pieczenia i pieczenia. Białka zajmują szczególne miejsce w jego diecie, ponieważ dużo pływa - pływa, chodzi na siłownię. Fotografie pokazują, jak zaciskają się jego mięśnie, jego twarz wisiała, co wyraźnie wpłynęło na wygląd artysty - nie wyglądał już jak pulchny chłopiec, ale stał się dojrzałym i pewnym siebie mężczyzną. Pozostaje tylko życzyć Aleksandrowi sukcesu w swojej karierze i zostać dokładnie takim, jakim go znamy dzisiaj.