Ostatnio coraz ważniejsze stają się modne damskie kurtki. Wszystkie nowe kolekcje projektantów muszą zawierać serię stylowych kurtek. Jednak biorąc pod uwagę porady stylistów, oprócz zakupu tej modnej odzieży, musisz również wiedzieć, jak prawidłowo zapiąć kurtkę. W przeciwnym razie ten element garderoby nie podkreśli Twojego poczucia stylu i znajomości najnowszych trendów mody.

Ile przycisków jest modnych do zapięcia na kurtce?

Na pytanie, jak przycisnąć guziki na kurtce, wielu stylistów odpowiada zgodnie z prezentowanym modelem. Biorąc pod uwagę najnowsze zalecenia profesjonalistów dotyczące modnych innowacji, model kurtki powinien być wybrany ściśle dla określonego stylu.

Energiczne dziewczyny, które prowadzą aktywny tryb życia, należy zwrócić uwagę na klasyczne modele kurtek, które często mają ścisłe spodnie. Jednak w tym stylu można również nosić chude lub przycięte dżinsy. Lepiej nie włączać tego modelu w ogóle. Ta metoda podkreśli jeszcze większą aktywność, a także doda niezależności i wolności. Pod kurtką w tym przypadku lepiej jest nosić białą koszulę lub stylowy dzianinowy golf.

Jeśli jesteś kobietą biznesową i zastanawiasz się, jak wybrać stylową kurtkę i który przycisk do jej przymocowania, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie model dopasowany lub prosty skrócony w styl wojskowy . Taki styl z reguły ma dwa rzędy guzików, kanciaste ramiona, często ozdobione paskami naramiennymi, a także niewielki stójka. Ta opcja obejmuje całkowite zamknięcie wszystkich przycisków. Możesz również dodać szeroki pas do obrazu, co podkreśli twoją powagę i powagę.

Ale w przypadku zwykłej garderoby najlepszy byłby skrócony model klasycznej kurtki lub kurtki. Modne jest zapinanie takich stylów na jednym przycisku. Często w takich modelach znajduje się tylko jeden duży guzik w środku lub pod piersią, a pozostałe części są zapinane na niewidoczne haczyki lub w ogóle nie są zapinane.

jak zapiąć kurtkę 1jak zapiąć kurtkę 2jak zapiąć kurtkę 3
jak zapiąć kurtkę 4jak zapiąć kurtkę 5jak zapiąć kurtkę 6
jak zapiąć kurtkę 7jak zapiąć kurtkę 8jak zapiąć kurtkę 9