Zdjęcia ze studia są znacznie lepsze od zdjęć domowych, ale te ostatnie mają swoje zalety. Po pierwsze, nie musisz nigdzie iść i możesz zaoszczędzić pieniądze, robiąc zdjęcia samemu bez pomocy profesjonalnego fotografa. A po drugie, co ważniejsze - w domu poczujesz się wyzwolony, a zdjęcia okażą się naturalne. Przecież na pewno często zauważyłeś, że zdjęcia, na których model uśmiecha się ciasno, wyraźnie zakłopotany, nie wyglądają szczególnie atrakcyjnie. Ale jak pięknie sfotografować dom, dodając do wymienionych już plusów tej jakości fotografii i atmosferycznych? Spójrzmy na to pytanie bardziej szczegółowo.

Jak mogę zrobić zdjęcie w domu?

Nawet jeśli robisz zdjęcia w domu, nie powinieneś zapominać o ubiorze i makijażu, ponieważ nie ma znaczenia, gdzie zrobione jest zdjęcie - musisz wyglądać idealnie. Ale wybierając zdjęcie do domowej sesji zdjęciowej nie ma potrzeby dawania zbytniej wyobraźni. Lepiej wybierz coś prostego i spektakularnego. Np. Nosić białą sukienkę, buty na obcasie, tworzyć ekspresyjny makijaż, na przykład zadymione oczy, i pozostawić włosy luźne lub zaplecione w dwa warkocze. Spektakularny, ale prosty obraz jest gotowy. Chociaż, jeśli mieszkasz w starym, interesującym domu, a nie w wieżowcu, możesz odebrać wiktoriański lub gotycki wygląd. Tutaj musisz wybrać to, co jest bliżej Ciebie w duchu.

Jak mogę robić zdjęcia w domu - pozy

Ogólnie pozuje do domowej sesji zdjęciowej Możesz wybrać po drodze. Ale nie jest źle zacząć od najbardziej podstawowego z nich, więc później możesz eksperymentować samemu:

  1. Krzesła, fotele i sofy. Możesz fotografować na tych meblach, siedząc, leżąc i tak dalej. Zagraj w niezwykłe pozy, które wyglądają ciekawie na zdjęciach.
  2. Windows. Ciekawe zdjęcia są uzyskiwane w pobliżu okna. Możesz stać prosto pod promieniami słońca, możesz po stronie. W pierwszym przypadku widoczna będzie tylko twoja sylwetka.
  3. Drzwi. Tutaj możesz wymyślić nie mniej interesujące pozy. Na przykład, oprzyj się o framugę drzwi lub zrób zdjęcie dziewczyny, zostawiając lub wchodząc do drzwi.
  4. Łóżko. Ponieważ ten mebel jest najbardziej osobisty, zdjęcia na nim będą nieco bardziej uwodzicielskie i erotyczne. Na przykład możesz zrobić zdjęcie na łóżku w płatkach róż.

Jak mogę zrobić sobie zdjęcie w domu?

Jeśli zdecydujesz się zrobić zdjęcia samemu, bez pomocy fotografa, znajomych lub krewnych, nie zapominaj, że znacznie lepiej jest robić zdjęcia za pomocą timera, stawiając aparat na statywie lub innym wygodnym miejscu z powodu jego braku. Zdjęcia zrobione za pomocą wyciągniętej ręki nie są aż tak interesujące, jak mogłoby się wydawać.

jak pięknie być szczepionym w domu 1jak przyjemnie zostać przeszczepionym w domu 2jak pięknie być szczepionym w domu 3
jak przyjemnie zostać przeszczepionym w domu 4jak przyjemnie zostać przeszczepionym w domu 5jak pięknie złagodzić w domu 6
jak przyjemnie zostać przeszczepionym w domu 7jak pięknie być szczepionym w domu 8jak przyjemnie zostać przeszczepionym w domu 9